Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ajánlanátok bordeauxi tenyészt...

Ajánlanátok bordeauxi tenyésztőt (nem szükséges, hogy törzskönyv legyen, elítélhettek ezért) Győr-Moson-Sopron megyében vagy esetleg még Vas, Komárom-Esztergom, Veszprémben?

Figyelt kérdés
Anyukámnak meghalt az ilyen kutyája, teljesen maga alatt van. Nagyon szeretnék neki ajándékozni egy kiskutyát, semmi tenyésztési cél, ivartalanítjuk.
2020. febr. 21. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy tisztában a fogalmakkal, ez nem elítélés.

Ahol nincs törzskönyv, szűrés, megfelelő felmenők, az nem tenyésztő. Olyantól ne vegyél kutyát, mert még jobban maga alatt lesz egy esetlegesen tökbeteg szaporított kiskutyától.


(Személyes megjegyzés: én kivágtam volna kutyástól, ha valaki a kutyám halála után beállított volna egy fajtakölyökkel, hogy nesze ne sírjál. Nem biztos, hogy jó ötlet.)

2020. febr. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj bele,mint már említették a törzs könyv nélkülik hamarabb meg halhatnak.Plusz a helyedbe keveréket vennék inkább.Mindegyik fajta kutyának meg van hogy milyen betegségekre hajlamos,ha keverék akkor kevesebb esélye van pár betegségre.(Tehát a kutyus tovább él.)Plusz sokan ilyenkor látni se akarnak kutyát.Ja és szerintem ne vegyél ugyan olyat főleg,azt a kutyát nem lehet helyettesíteni.Azt űr valamennyire kitöltheti az új kutya,de ő nem az a kutya és soha sem lesz az a kutya,aki meghalt.Szóval gondold át,ha ugyan olyat veszel akkor rá emlékeztetted.
2020. febr. 22. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
88%

Edesanyad ilyen kutyust szeretne, vagy igazabol mindegy neki? Egyaltalan szeretne ennyire koran egy masik kutyust? Szerintem mielott viszel neki haza barmilyet is beszeld meg Vele.


(Ez szemelyes megjegyzes, de ha az en barmilyen fajtatiszta kutyam meghalna nem szeretnek ugyanolyan kutyust. Menhely masik fajta nem jon szoba?)

2020. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem anyud nagylány, el tudja dönteni, hogy kell-e neki másik kutya, vagy még meggyászolná az előzőt. Beszélgess vele inkább.
2020. febr. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!