Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám kozmetikus után...

A kutyám kozmetikus után nagyon vakarózik, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Ma vittem egy új kozmetikushoz, mert a régi csúnyán vágta a bundáját, de mióta hazajöttünk vakarózik. Amíg a másikhoz járt is vakarta magát, de nem ennyire. Szép tiszta, de olyan érdekes illata van, mintha be lenne parfümözve. Főként egy pontot vakar, megnéztem, de nincsen seb ott neki, semmit nem láttam :(
2020. febr. 22. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia mindenképp mosd meg a kutyát tiszta vízzel vagy az otthoni jól bevált samponnal lehet hogy allergiás az egyik kozmetika anyagra pl. A

kutya parfüm ha ez után megszűnik a vakarózás akkor allergiás az egyik kozmetikumra


Az is lehet hogy a fésűvel / ✂️ val meg karcolta vagy megcsípte a bőrét és ez irritálja ezzel sajnos nem tudom mit lehet kezdeni bár ezek 1 napon belül elmúlnak


Másra nagyon most nem tudok gondolni remélem ezzel is segítettem szegény kutyán

2020. febr. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, erre nem is gondoltam, megmostuk a kutyust és rendbe jött. Nagyon szépen köszönöm még egyszer 😊
2020. febr. 24. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!