Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyam mindent a szajaba...

A kutyam mindent a szajaba vesz a foldrol es le is nyeli. Mit lehet ilyen esetbe tenni?

Figyelt kérdés
Egy 2 eves maltai selyemrol van szo. Lemegyunk setalni es az egesz setalas arrol szol hogy a kutyam szajaba kotoraszok es probalom kivenni amit felvett, peldaul: csontokat, bor darabot, veres hust, ragogumikat, cigi csikkeket. Meeszik egy csomo minden romlott dolgokat es azutan kihannya. Egyszeruen nem tudom mit csinaljak vele hogy ne vegyen fel minden vacckot amit talal. Nagyon halas lennek ha segitenetek.

2020. febr. 23. 13:29
 1/9 anonim ***** válasza:
94%
Vannak kutyaiskolák, ahol együtt megtanuljátok, hogy csak akkor ehet, ha megengeded neki. Ilyet kezdj el keresni.
2020. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
El kell kezdeni célzottan nevelni (hatékony tiltás, élelem-megtagadás stb.)
2020. febr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Szájkosár.
2020. febr. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5%
Ez egy hormonális betegség a kutyáknál.
2020. febr. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mentettem van, őt úgy szoktattam le erről, hogy szájkosárral sétáltattam.
2020. febr. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
11%

Nincsenek betartva a sorrendisegi szabalyok. A kutyanak nincsenek kovetkezetes szabayok. Attol automatikusan abbamarad ez a problema.


Meg remelhetoeg nem tappal eteted es igy akarja jelezni,hogy nyomelem es vitaminhianyban szenved..

2020. febr. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pont mostanában olvastam, hogy valami vakok által gyakran látogatott hely környékére tűvel "fűszerezett" falatkákat dobáltak ki kutyák kiiktatása céljából. Azt is írták, hogy még nagyon fegyelmezett vakvezető kutyák is elcsábulhatnak, és a vakok nem látják, ha feleszik valamit a segítőkutyájuk, ezért inkább felrakják a kutyára a szájkosarat, hogy hozzá se férjen a falathoz.
2020. febr. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen mindenkinek! A szajkosar segitett
2020. febr. 24. 22:24
 9/9 anonim ***** válasza:

Szájkosár mindenképp, de az csak tüneti kezelés.

Ha máshogy nem megy, kiképzőtől kérj segítséget.

2020. febr. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!