Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 9hetes kislány westienk...

9hetes kislány westienk van.5napja van nálunk. Vasárnap elvinnénk a szüleimhez, mert haza kell menjünk, kb.120km. Nem lesz semmi baja? Autóval utaznánk.

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 08:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Semmi baja nem lesz, ne aggódj.

vigyél neki vizet, hogy inni tudjon, és utazás előtt 5 órával már ne egyen a kutyus, mert hányni fog útközben, és csak kellemetlen élményei lesznek később az autóval kapcsolatban. Vigyél egy dobozt, benne takarót, hogy aludhasson útközben.

MEgszokott etető és itató tálkáját vidd magaddal, hogy ezzel se legyen probléma, hogy másból kap enni.

Az én pici kutyusom is 9 hetesen utazott hozzám, először Pécsről Bp-íg, autóval, majd még 150 km-t vonattal, és semmi baja nem lett. Jót aludt éjszaka:-)

2010. júl. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi:-) Most megnyugodtam! Nagyon izgulok az út miatt, mert szeretném, ha megszokná, sokszor megyünk látogatóba majd.Persze tálkáját, játékait viszem. Szállítóboxot is viszem. Mégegyszer köszi:-)
2010. júl. 24. 10:08
 3/4 Akiteki ***** válasza:

Gondolj bele, ha külföldről hoznak egy kölyköt vagy éppen visznek. Ők is végigautózzák az utat. Minél előbb szoktatod hozzá, annál jobban fogja szeretni.

Tapasztalatom szerint teljesen mindegy, hogy esznek-e előtte vagy sem, amelyik kutyus nem hányós, az úgysem fog hányni, ha tele gyomorral ül kocsiba. Amelyik meg hányni akar, az fog üres gyomorral is.

Készülj fel néhány zacskóval, hogy gyorsan a szája elé tedd, ha ilyen szándékai lennének. Szerencsére van előjele: előbb folyni kezd a nyála.

De reméljük, hogy semmi ilyen gond nem lesz.

Jó utat!

2010. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én is remélem jó utunk lesz. A zacsi jó ötlet, viszek magammal.
2010. júl. 24. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!