Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyit lehet egy argentin...

Mennyit lehet egy argentin doggal mozogni?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Első sorban gazdik véleményét kérem hogy eģy argentin doggal mennyit lehet mozogni eltudok menni vele esetleg nyáron is futni?



2020. febr. 25. 20:49
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Kb erre tenyésztették ki. Az más kérdés, hogy a 40fokban tűző napon a betonon nem tudsz vele futni.
2020. febr. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Az argentin doggal vadászni lehet eredendően. Még én is ismertem itthon olyan argentint, amivel vaddisznóra vadásztak, persze kimondottan olyan helyen, ahol a vaddisznós ki volt építve, bekerítve.

Ha találsz olyan tenyésztőt, aki nem csak a formájában hasonlító argentint tenyészt, akkor bírnia kell a futást.

2020. febr. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

Nyershussal ,nyerscsonttal eteted es kiskoratol van veled,jatszatod,birkoztatod sokat,1-1,5 eves koratol kezdhetitek a kozos futast. Nyaron este fogsz ugyis menni. Akkor mar kevesbe aktuvak a macskak/nem latja oket olyan jol. Illetve nem megy annyi kekeckedo kotekedo kiskutya zavarni arrafele. Nemem amstaffom van es futunk telen nyaron. Nyaron vizezni szoktam meg vizespoloban van. En meg birom. De neki jobb,ha este futunk nyaron. :) Telen kulonosen szeretik a kutyaink a hoeses meg hodaraban futast ,minuszokban meg esoben is futunk (ilyenkor mindig van rajtuk sportruhazat. )


Ha deli napsutesben szeretnel futni nyaron 40 fokban,az nem tesz olyan jot a kutyadnak. Erdoben viszont tudsz futni nappal myaron,mert ott sokkal hidegebb van.


Nyaron legyen vizetek 1-2 oras futas kozben locsolni szoktam oket meg kicsit itatni is (este is)

2020. febr. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
15%

Uccso vagyok. Hasonlo testfekepitesu,mint az amstaff,azert irtam .


1-2 oras futasokat siman lenyom veled. :) Sik terepen szoktunk futni.


Ha Gellerthegyen akarsz futni,azon lassabban megy,meg ott en nem merem elengedni a sok macska meg tul hirtelen mely hegyoldal miatt (lezuhanhat),lefele nem tesz jot a terdnek a futas.


Zenet vigyel magatoknak,amit o is hall es szeret. :)

2020. febr. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az eddigi válaszokat főleg neked 3-4
2020. febr. 26. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!