Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most en rontottam el valamit...

Most en rontottam el valamit a neveleseben? Vagy miert nem orult nekem?

Figyelt kérdés
Van egy kis pincsim,normalisan mindig orul nekem mikor haza erek meg korbe ugral es vinnyog a setaltatasert.Ma elvittem sterilizaltatni,de mikor mentem erte,arra szamitottam hogy orulni fog hogy lathat fel nap utan,de semmit nem csinalta csak leult es melyen a szemembe nezett,es haza fele vegig nezett...ugy azt hittem h jobban fog orulni es kicsit most ez rosszul esett...
2020. febr. 26. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Csak kába a műtét után és azt se tudja mi van.
2020. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Javasolnék egy pszichológust, mert kicsit abnormális, hogy egy állattól, aki műtét után van, elkábult, stresszes, fájdalmai vannak ugrálást meg örömködést vársz. Az még aggasztóbb, hogy ez érdekel és nem az egészsége miatt aggódsz....
2020. febr. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Pedig hidd el hogy önmagában repes az örömtől hogy milyen kellemes élményekben részesítetted.
2020. febr. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%

Na, megjött az ivartalanítás ellenes is...


Kérdező, most műtötték. Te sem ugrabugrálsz műtét után, ő sem fog amíg lábadozik. Csak tartasd be, amit az orvos mondott, pár nap, és a kutyád újra a régi lesz.

2020. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom annak aki normalisan valaszolt,en attol feltem igazabol hogy megingott a bizalma bennem es nem szeret emiatt hogy a mutetre iteltem szegenyt
2020. febr. 26. 18:21
 6/8 anonim ***** válasza:

# 5 Ő nem tud így gondolkodni, és elhiszem, hogy sajnálod őt, meg mindenfélét gondolsz a mostani viselkedése mögé, de semmi ilyesmi nincs, megnyugodhatsz. Most kicsit rossz neki is, neked is, de hosszútávon mindkettőtöknek jó lesz.

Kan, vagy szuka egyébként? Mindkettő ivartalanításával kapcsolatosan van tapasztalatom.

2020. febr. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én kutyusom is totál bánatosan nézett rám, mikor a műtét után érte mentem. A lábadozási időszakban, amíg rajta volt a gallér elég inaktív volt, de 2-3 nap után már ugyanúgy ugrált, mint előtte.
2020. febr. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Műtét után fájdalma van, kába az altatószertől, normális, ahogyan viselkedik. Pár nap, és újra a régi lesz.
2020. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!