Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok valahol Soroksár...

Tudtok valahol Soroksár környékén ingyenes kutya oviról?

Figyelt kérdés
Szocializálni szeretném vinni a kölyök kutyámat, ha valaki tud segíteni, hogy hová vihetném, azt nagyon megköszönném. :)

2020. febr. 26. 20:53
 1/7 anonim ***** válasza:
2020. febr. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, de ez sajnos nem ingyenes ovi.
2020. febr. 26. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:
30%

Szerezz kutyas baratokat es beszeld meg veluk,h atviszed nehanyszor a kutyad.

Nekem egy csaladtagom szomta athoz i a kutyajat az enyemhez. A legjobb baratok. Belvarosi lakasban lakunk. Jol elvannak egymassal.

2020. febr. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem vagyok egy barátkozós típus, nem igazán megy az nekem, de azért köszi az ötletet!
2020. febr. 27. 11:14
 5/7 anonim ***** válasza:
De miért várod el, hogy az oktatók ingyen dolgozzanak és a pályát ingyen tartsák fent?
2020. febr. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem várom el, hogy ingyen dolgozzanak. Sok helyen van ingyenes ovi, ahol a kölykök egymással játszhatnak és szocializálódhatnak. Nem rendes tanfolyamról vagy oktatásról beszéltem.
2020. febr. 27. 18:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor neked kutyafuttató kell. Gondolom a kifejezésekkel nem vagy tisztában, a kutyaovin ugyanis van oktatói felügyelet (hisz kölykök is egymásnak mennek vagy túl durván játszanak) és van nevelés, oktatás is.
2020. márc. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!