Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek a HOMEOPÁTIÁS...

Szerintetek a HOMEOPÁTIÁS gyulladás-csökkentő v. a C-11 v-a K-9 INUflex a hatékonyabb kutyáknak?

Figyelt kérdés

2020. febr. 29. 21:07
1 2
 1/12 anonim válasza:
56%
Mindegyik pont ugyanannyira hatásos.
2020. febr. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Jól írta az első.
2020. febr. 29. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

Nekunk a fogyas segitett a santitasan. Most enyhen latszik a bordaja az en dragamnak,de nem santit a futasaink utan.

Elotte o is vegigszedett 6 doboz c11-et eredmeny nelkul meg zoldkagylo kapszulakat is tobb dobozzal.


A tulsuly a legkarosabb az izuletekre meg a gabona. Minden tapban gabona van. Terj at a barf-ra.

2020. febr. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó hülyeséget beszél.

Mindkettő jó, mi C11-et használunk, már pár nap után látszódott, hogy könnyebben ugrik fel és aktívabb a séták alatt.

12 éves kutya, nem dagadt, csak már nem a régiek az ízületei.

2020. febr. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Milyen gyulladást akarsz csökkenteni?
2020. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Izületi gyulladást az egyik lábára.
2020. márc. 1. 07:37
 7/12 anonim ***** válasza:
A második választ adtam. De nem azért, mert annyira jó, hanem azért, mert mindegyik egyformán hatástalan. A homeopátia nem számít gyógymódnak, egyetlen olyan betegség nincsen, amit homeopátiás szerekkel meg lehet gyógyítani. És ezt nem én mondom egyszemélyben, hanem a világ minden, a témával foglalkozó szakértője. És ha egy kicsit is használnád az eszedet, hamar beláthatnád, hogy igazuk van.Ha a kutyádnak izületi gyulladása van, akkor gyulladáscsökkentő gyógyszerre és valóban, fogyásra van szüksége, hogy tehermentesítsd a fájó izületet.
2020. márc. 1. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy miért szóltál hozzá, de hogyha már hozzá szóltál, akkor miért próbálsz kioktatni és bunkó lenni? Az ilyen hozzászólások téged minősitenek! Én csak kérdeztem, méghozzá normálisan!!! A véleményed legközelebb tartsd meg magadnak, ha nem tudsz segitő szándékkal lenni!!!!!!
2020. márc. 1. 10:47
 9/12 anonim ***** válasza:

"Izületi gyulladást az egyik lábára."

Idős a kutyád? Orvos állapította meg az egyetlen lábon lévő ízületi gyulladást?

Melyik lába?

2020. márc. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A homeopátia legfeljebb placebo hatást eredményezhet: hiszel benne, ezért enyhülnek a tüneteid. (De csak a tüneteid!) Egy kutyánál ez aligha működik. Adj neki normális gyógyszert.
2020. júl. 14. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!