Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki bejelent egy esetet...

Ha valaki bejelent egy esetet kutyával/macskával, de nem találnak semmit az adott helyen, mi történik? A polgármester volt kint szemlén, aki mindent rendben talált. Folytatódik a kutatás az állat után, vagy lezárják ezzel?

Figyelt kérdés

Valaki bejelentett minket a kutyánk miatt, de a mi kutyánk jól van tartva. Nem a mi házszámunkat adta meg az illető, hanem egy másik számot,( azonos a mienkkel) de az állatvédőktől engem kerestek mobilon, mintha én lettem volna a bejelentő,és teljesen más nevet kerestek rajtam.

A polgár mester azt mondta nekik, mindent rendben talált az adott ingatlanon, azaz ott nem volt semmilyen kutya.

Most akkor mi a helyzet, ilyenkor?

Lezárták ezzel az ügyet?

És a bejelentőt is előveszik még?

Soha nem volt még ilyen ügyünk..nem tudom, mi van ilyenkor.


2020. márc. 2. 16:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem csinálnak semmit. Vakvágányra futottak.
2020. márc. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És hogy került oda a polgármester? A polgármesternek ebben nincs jogköre. Itt eléggé sántít a történet, vagy valami kusza (vagy nem Magyarország, a környező országok jogrendjét nem ismerem).
2020. márc. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kitelefonáltak az állatvédőktől a polgármesteri hivatalba, és ezek szerint a Polgármester asszonyt kiküldték felderítésre, hogy az adott ingatlanon amit jelentettek mi a helyzet.
2020. márc. 4. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!