Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak az ellen, hogy...

Mit csináljak az ellen, hogy ne bepisil be a kutya?

Figyelt kérdés

8 hónapos a kutyánk. Eddig nem pisilt be soha szobatiszta volt. Mostanság bepisil jelzi a területét vagy nem tudom.

Kint és bent is szokott lenni. Főleg kint szokott lenni jack russel fajta eddig sose pisilt még be



2020. márc. 4. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ivartalanítás, határozott tiltás.
2020. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
"Férfiasodik", elkezdte jelölni a területét. Ivartalanítás lehet a megoldás szerintem is.
2020. márc. 4. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
10%

Ivartalanitastol lesz inkontinencia.


Jelol a teruletet,ha nincs ivartalanitva. A mienk sincs es leszokott a lakasban pisilgetesrol. Turelem es leszokik rola. Most kamaszodik a tietek,turelem. ❤️

2020. márc. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Minden műtétnek van rizikója..de az ilyen gyepes agyúak miatt van ennyi kóbor állat,gratulálok. Egyik ivartalanított kutyánk se lett inkontinens és ez alapból a szukáknál gyakori,mivel a kannak nem piszkálnak a húgycső környékéhez sem. De a kankutyás ismerőseim se panaszkodtak még inkontinenciára. Olvass kis szakirodalmat és rájössz,hogy sokkal több előnye származik az állatnak az ivartalanítással mint hátránya. Kérdező,ne hallgass a "falusi" felfogású agyasokra. Ivartalanítsd.

2020. márc. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Tizenéve ivartalan az összes állatom, sosem találkoztam még inkontinenciával. 🤔

Ez is egy okoska lehet, aki terjeszti a baromságot.

2020. márc. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, ez a 48%-os idióta a pitbulljaival. Minden kérdéshez odaböfög valamit a 40-es iq-jàval... én már falnak megyek tőle...
2020. márc. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a marha, aki minden kérdés alá azt írja, hogy etess nyers csirkefarháttal? 🤔🙄
2020. márc. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, és hogy menj futni velük... :D
2020. márc. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!