Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehetséges, hogy az idegesség...

Lehetséges, hogy az idegesség től pisilt be?

Figyelt kérdés

Van egy 8 hós vizslánk. Nagyon rá van kattanva mindenféle játékra, nagyon szereti őket. A legtöbb játéka kötélből van, de van egy pár plusse is, de ezek csak akkor vannak nála, ha valaki felügyeli, mivel könnyedén szétszedi őket. Szóval ha már túlságosan rá van állva egy játékra, értelemszerűen elvesszük tőle. A nappaliban az egyik fotel fölött van egy szekrény, ott vannak a tiltott játékok (elsősorban olyan plussok, amik varrásra várnak). Beletettem egy új plüssét a szekrénybe, de kiesett belőle és beesett a kanapé és a fotel közé, ahonnan nem tudta kiszedni, mivel kicsi a lyuk és tudja, hogyha beleesik, magától nem fog tudni kijönni. Szóval hagytam, hadd szenvedjen vele, közben gépnél dolgoztam, csak szemem sarkából láttam, hogy hisztizik a plusse miatt. Ekkor a fotelben állt, onnan nézte a plüssét, ami ugye leesett. Addig addig hisutizett, hogy egyszer csak azt veszem észre, hogy lepisilte a fotelt. De nem direkt (szerintem) nagyon fel sem tűnt neki. Lehetséges, hogy az izgalom miatt volt ez?


Esetleg ha strapabíró plussoket tudnátok ajánlani, azt is megköszönném.


2020. márc. 4. 13:51
 1/6 anonim válasza:
Simán lehetséges az én kutyám 3 éves szoba tiszta már nagyon régóta de amikor haza érek be pisil ház hozza érek annyira örül.
2020. márc. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Előfordul. Bár inkább izgatott kutyáknál látok ilyet. Nálam eddig 2x volt ilyen amikor kijöttünk az ajtón a lépcsőházban összefutottunk a szomszéd kutyával, aztán ahogy ugráltak azt vettem észre hogy valami csöpög.

Gyerek koromban is találkoztam olyan csivavával amelyiket ha megakartam simogatni a hátára feküdt és lepisilte magát.

2020. márc. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

8 honaposan meg pisilt ide oda az en kutyam is. Akkor meg nem olyan erosek ott az izmok meg meg nem tanulta meg igy kontrollalni. Nyugodtan mondd neki,h ezt nem szabad es mutass a pisifoltra. Semmi orditas vagy buntetes vagy dramazas. Szep lassan turelemmel meg fogja tanulni,h ne pisilgessen . Turelem,o meg javaban kisgyerek 8 honaposan. :)


Annyira aranyos volt a tortenet! Koszi,h olvashattam!

2020. márc. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A történet aranyos, tényleg, de egy jótanács. Vizslás vagyok én is


A plüssöket ne varrogasd hanem dobd ki.

Egyszer nem figyelsz rá,és lenyeli a vatta a belsejéből.


A kutyát már most nevelhetnéd, mert nagyon játékos fajta és hamar elszalad vele a ló.

2020. márc. 5. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyébként tulporgott és azért pisilt be.
2020. márc. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem a labradoromnak:

[link]


Nem vatta van benne hanem egy masszív kötél. A plüss rész ha felszakad, még van alatta egy erős anyag. A fejében van egy sípoló, de nem az a fajta, amitől agyvérzést kapsz, hanem csak gyenge.

Nagyon imádja róka pajtást.:)

2020. márc. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!