Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1 hete kaptam meg az első...

1 hete kaptam meg az első border collie-m. Azóta kezdtem el nézni videókat az agility versenyekről és nagyon tetszik. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
8 éves. az lenne a kérdésem hogy szerintetek lehetséges-e megtanulni vele agilityzni vagy már túl késő ehhez? tudom, először mindenképp összhangba kell kerüljek a kutyival, de nem tudom, hány éves kutyákkal szokták elkezdeni.
2020. márc. 4. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Hát szerintem nyugodtan kezd el vele.
2020. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Ameddig aktív, dolgozzatok nyugodtan! Csak legfeljebb nem maxin, hanem midi méretben ugratod. Úgyis a tanítás, a motiváció és a handling része a nehéz és a lényeges a sportnak.
2020. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
oh értem. ezek örvendetes hírek :) még annyit kérdeznék hogy az számít-e hogy kasztrált a kutyi vagy sem? köszönöm a válaszotokat :)
2020. márc. 4. 15:55
 4/6 anonim ***** válasza:
85%
Nyugodtan elkezdheted, van senior kategória is egyébként. Én még csak nézegetem, mert nekem is terv. Ha fent vagy facebookon, van egy Agilitysek csoport, akár még segítséget is kapsz.
2020. márc. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nagyszerű. köszike. és sok sikert neked.
2020. márc. 4. 16:04
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem, egyáltalán nem számít! Adott sportokban a vb-re nem engednek ivartalan vagy fél heréjű kutyákat, de válogatókon például nincs ilyen kritérium.
2020. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!