Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Valahogy bejutott egy pitbull...

Valahogy bejutott egy pitbull a kertembe ahol nagyon csunyan osszeverekedett a dobermanommal! Ilyenkor mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ma delutan arra lettem figyelmes, h hatalmas zajt hallok a kertbol!

A farakást ledontottek es hallottam a morgast, mire kimentem mar nagyon eldurvult a harc de egyszer csak abba hagytak es csak ultek egymassal szembe es reszkettek mint a kocsonya.

Ekkor fogtam a kutyam es gyorsan elzartam mig kiterelem a pitbullt. Mikor oda leptem az idegen kutyahoz lattam, h szerencsetlennek eltort a laba de nem szeretnem ecsetelni...Mar sikerult elszallitani es kozbe az is kiderult, h nincs chip a pittbullba!

Allitolag senki nem tudja kie a kutya pedig jol apoltnak tunt!

Nagyon haragszom a gazdajara, h ilyen senkiházi!


2020. márc. 4. 20:27
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
43%
Hozzánk is állandóan betéved 3 nagy kutya. Szerintem azok vitték el a drága macskánkat. Na meg persze félek sötétedés után kimenni a kertbe.
2020. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Ennél többet nem tudsz tenni. Az sem valószínű, hogy valaha meglesz az eredeti gazdája.

Én a helyedben a kerítést nézném át, hogy hol juthatott be.

2020. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudsz tenni? A kutyák el vannak látva állatorvosilag? Tehetsz feljelentést, a gazda ellen. Ismeretlen ellen. Valószínű, sok foganatja nem lesz.


Remélem, a te kutyád jól van és a pitbull (ha az volt) is életben marad (nem altatják el) és felépül és jó helyre kerül.

2020. márc. 4. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az enyemnek a nyelve serult meg amit lehet elharapott, mikor vedte az otthonat! Hala istennek csak kisebb seruleseket szenvedett ezen kivul es lenyegeben jol van. Allitolag nem pitbull volt hanem amstaff. Nem altatjak el mert megkerdeztem. Viszont a labat mutik es ha az in megmentheto akkor eselyt kaphat egy teljesebb eletre egy normalis gazdaval o is!
2020. márc. 4. 21:16
 5/9 anonim válasza:
22%
Régen simán hívták volna a vadászt.
2020. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
21%

Ez egy kamu sztori. Verekedesnel nem torik el a kutyak laba. 10 even at neztem az elozo kutam verekedeseit. (Foxterrier volt,nem vaditottam. A foxik vadabbak,mint a pitek.!!)


Minden heten kitalal vmi sztorit egy pitbullal kapcsolatban,h lejarassa a fajtat.


Verekedesnel ket kutya nem fog leallni!! A terrier doglesog verekszik,a fajdalmat nem erzi. Ugy kellett sokszor szethuznom a ket kutyat annak idejen. Aztan mar oarancsra is elkott a verekedesbol. De magatol SOHA nem hagyta abba!! Akkor se,ha a vere folyt.


Ezert kamu ez a sztori!

Meg,ha egy amstaff befer a keritesen,akkor a dobbermann is kiszokott volna mar... Ebbol is latszik,hogy kamu.


A kerdezo a pitbulltol rettego beteg neplazito. Rogeszmes.

2020. márc. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy kamu a sztori, nem tudom. Mindenesetre én láttam eltört lábú kutyát verekedés után. Az egyik ráfogott a másikéra és elroppantotta. Szóval ez benne van a pakliban.


Verekedésnél két kutya le fog állni, ha az egyik megadja magát a másiknak vagy elfáradtak. Sőt, még a pitbull is. A game piteknél sem úgy van, hogy addig megy, amíg meg nem döglik az egyik.

A kutyaviadalokon összeengedik a két kutyát, és addig hagyják őket, amíg az egyik olyan fogást nem talál, amiből a másik nem tud kiszabadulni. Utána szétszedik őket, majd újra összeengedik. Addig megy ez, amíg az egyik pit el nem fordítja a fejét, amiből látszik, hogy elege volt és feladja. Persze van olyan is, amikor egyik sem adja fel.


Olyan meg nincs, hogy a fájdalmat nem érzi. Láttam orosz videót, ahol egy kisebb farkast engedtek össze a game pittel. Az elején nagyon legyűrte, de a farkas végig kitudott szabadulni és végül ráfogott a pitbull fejére. Olyan szörnyű visítást pitbulltól még nem hallottam.


Az amstaff azért jóval kisebb mint a doberman, szóval nem feltétlen fért volna be ott a dobi, ahol az amstaff igen.


Én hallottam már olyat is, ahol pitbullt direkt bedobtak a kutyához, hogy lekösse, míg az emberek közben kirabolták a házat.

2020. márc. 5. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Köszi a választ, örülök, hogy nem altatják egyből, "csakazémertpit". Egy jó strapabíró kerítésre szükség lesz, ami alá nem tudnak ásni.
2020. márc. 5. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Kamu kerdes...? Akkor keressetek fel egy szakembert mert ez nem normalis, h igy gondolkodtok!
2020. márc. 5. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!