Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Féreghajtó és bogarak elleni...

Féreghajtó és bogarak elleni védelem?

Figyelt kérdés
Ma voltunk az állatorvosnál. Jó sok mindenről volt szó, ezért elvesztem a dolgok között. Szerettem volna a kutyámnak féreghajtót, és olyan tablettát, ami védi őt kullancsoktól meg ilyesmiktől. Nexgardot kapott. Elolvastam, de azt nem látom hogy féreghajtó is lenne. Vagy mégis, csak én nem tudom értelmezni?
2020. márc. 6. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A sima Nexgard, csak bolha-kullancsra van. A Nexgard spectra véd a szúnyogok ellen is //szívféreG/ ezért féreghajtó is egyben.
2020. márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem a simát kapta. Akkor csak én nem kerestem rá a teljes nevére. Köszi a választ. :)
2020. márc. 6. 20:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a nextguard spectrat adjuk havonta a kutyainkanak es 3 havonta Drontal plust !! Mert a drontal a fereghajto! !! A tenyeszto es allatorvos is igy mondta egymastol fuggetlenul!’
2020. márc. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A spektrában lévő milbemicin féreghajtó is.


"Nexgard Spectra (afoxolaner/milbemicin

A milbemicin

-oxim „

endoparaziticidként” hat. Ez azt jelenti, hogy elpusztítja az állatok testén belül élő

élősködőket, például a férgeket.

2020. márc. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A NextGard Spekrtea féreghajtó is egyben, de ugye készült szívféreg teszt mielőtt beadtad a kutyának?

Annyi, hogy a Spektra nem minden bélféreg ellen nyújt védelmet, csak a legelterjedtebbek ellen. Mivel ezen a téren nem számít széles spektumúnak mellete is érdemes 3 havonta széles spektrumú kifejezetten bélférgek elleni féraghajtót adni a kutyának.

2020. márc. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Volt teszt igen, az negatív lett. Mondta az orvos, hogy 2 hét múlva mikor kapja a veszettség ellenit, kap egy másfajta féreghajtót. De akkor valszeg emiatt, amit írtál #5. Én már belekavarodtam a végére. Köszi a segítséget mindenkinek!
2020. márc. 8. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!