Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lakásba milyen kistestű,...

Lakásba milyen kistestű, ember szerető, okos, hűséges és lehetőleg rövid szőrű kutyát ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 24. 22:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
57%
yorki, bár őt nyírni kell. de nem hullatja a szőrét. és minden stimmel rá:)
2010. júl. 24. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Yorki yorki yorki, úgy látszik csak ezt a fajtát ismerik a mai emberek! A tacskó is nagyon jó fajta, és nem kifogás, hogy ugatós, mert nem mindegyik, és a yorkinál biztos nem ugatósabb!
2010. júl. 24. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
vagy csivava :) vagy uszkár (le lehet nyírni teljesen) ja és MOPSZ. az is imádnivaló :)
2010. júl. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
tacskó sztem,szépek a mopsz,yorki stb kutyuk is de inkább csak divatból veszik őket:)
2010. júl. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:

Akár menhelyi keverék vagy tenyésztőtől fajtiszta kutyát választasz az ember szeretét, okosságát és hűségét nem fogod rögtön tudni:)

Nekem Yorkim van, de a tacskóra is valóban jellemzőek ezek a tulajdonságok. (Persze természettől függnek a belső dolgok)

Egyébként ha javasolhatom akkor a menhelyet látogassátok meg elősször. Ott sok kutya vár egy újabb esélyt, fajtától vagy kinézettől függetlenül szinte mindegyikük hálás a legkisebb törődésért is.

2010. júl. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
a leg hálásabb az egy keverék kis testű kutyuska azoknál nincs is hálásab,de ott van még a csivavameg a tacskó is aranyos kutya és a tacsi szeri a gyerekeket,rövid szörű is van,hűséges,játékos és okos a csivava elég problás kutya na meg a yorki is hamis fajták a pincsiről nem is beszélve persze ez csak akkor igaz hogyha nem értésel és nem megfelelő nevelésel válalunk kutyát!de a leg barátságosabb kutya az a bolognese és a havanese,játékos,okos,kimondotan gyerekbarát,hihetetlen ragaszkódó és hűséges kutya csak hogy hoszú szörü de ha viszitek nyiratni akor rövid a szöre de egyeltalán nem anyira hullajtja a szörét mint a rövid szörű társai!ez tény!
2010. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Francia bulldog nagyon hálás nagyon szereti a gazdit és imád vele aludni igaz picit hullik a szőre de ez korigálható nyers tójással.

Ott van még a mopsz a sitcu a máltai selyem szörü a törpe pincser bár neki elégg rosz természete van.

veszti kutyus csivava

2010. júl. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:

Én a mini pincsert ajánlom..rendkívül okos a termetéhez képest, ez a fajta a doberman apró változata..Az enyém most mult egy éves, és 2 kiló, de van ettől kisebb is..

Könnyen tanitható, és imádja a gyerekeket, a gazdájáért bármit megtesz! :)

2010. júl. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Morfologus ***** válasza:
Rövidszörü tacskó, nagyon tud szeretni és könnyen nevelhetö
2010. júl. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem törpetacsim van. Nincs hulló szőr, és mivel ügyes és gyorsan tanul, a viselkedésével sincs semmi baj. Keveset eszik, kötődő, és nagyon barátságos, még idegenekkel is, gyerekekkel pláne! Csak ajánlani tudom!
2010. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!