Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hova vigyem a kutyát?

Hova vigyem a kutyát?

Figyelt kérdés

Az utcán találtam egy kóbor kutyust. Nagyon rémült volt szegény, ezért befogadtam addig amíg nem találok neki gazdit. Sajnos nincs benne chip. Keverék, felnőtt szuka.

Senki nem viszi el.

Gondoltam egy Állatmenhelyre, de sajnos senki nem tudja bevenni, mert nincs hely. Nálam nem maradhat tovább. Már több hónapja tartom.

Most mit csináljak?



2020. márc. 7. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
Mert nem maradhat nalad?
2020. márc. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nincs rá elég időm és helyem.
2020. márc. 7. 18:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Írj valamelyik komolyabb és híresebb állatmentő szervezetnek, hogy segítsenek neki ideiglenes gazdit találni.
2020. márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Helyi állatvédő szervezetek, fajtamentés (ha látszik rajta milyen jellegű keverék lehet). Ők ha máshogy nem is, de egy poszt megosztásával több száz emberhez el tudják juttatni az infót, úgy könnyen lesz gazdi.
2020. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

A menhelyen ketrecben van a kutya es napi egyszer kap inni es enni. Ennel szerintem tobbet foglalkozol vele.


Facebookon oszd meg,h gazdit keres a kepevel.

2020. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!