Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol találok Pécsett jó árban...

Hol találok Pécsett jó árban húst?

Figyelt kérdés

Tapasztalt pécsi Barfosoktól tippekre és trükkökre lennék kíváncsi, hogy szerzitek be a husit. Hol lehet jó áron találni dolgokat?

Ilyenekre gondolok elsősorban hogy pl: "szerdán a spárban/vásárcsarnokban/hentesnél akciós szokott lenni a kacsa", vagy hol érdemes húst venni. Pl.: a csibesarokban jó árban van a kacsa, de másik hentesnél a liba. Vannak tippeitek esetleg, mikor és hova érdemes menni?

Ami fontos, hogy csirkeallergiás a kutya(valószínű) majd megyünk vizsgálatra hamarosan, de addig kerülöm a csirkét.



2020. márc. 8. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
23%

Megint te?


VÁGÓHÍD

2020. márc. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nemnemnem! Első, az előző ilyen kérdést én írtam ki, de ezt eskü nem :D Ez csak valami kopi.
2020. márc. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Maya Bunnyheart ***** válasza:
100%

Csodacsont BARF bolt

7630 Pécs, Zsolnay Vilmos u. 59/1 elég jó árban vannak a húsok. Meg érdemes figyelni a boltok pl spár, aldi,lidl, tesco akcióit vagy késő délután illetve este menni ezekbe a boltokba mert olyankor vannak leértékelve is húsok 20-30-50%-os áron.

2020. márc. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Biztos, hogy szárnyashúst akarsz venni egy csirkeallergiás kutyának? Ha a csirkére allergiás, akkor jó eséllyel másra is, ezért jobb lenne tesztelni előtte másra is.
2020. márc. 8. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Csikét is érdemes lenne nyersen is próbálni, ha még nem volt. Sok allergiásnál csak a csirkés táp vált ki tüneteket.

Az allergivizsgálatoknak szerintem nem sok értelme van, inkább falatonként próbálkozz, és figyeld a kutyát.. Ill. eliminációs diétával kezdj.

2020. márc. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!