Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fog fázni? Mit tegyek?

Meg fog fázni? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy benti kutyusom, aki öregségére igencsak kényes lett, és sajnos úgy adódott, hogy a hónap végén oda kell költöznünk egy rokonhoz pár napra.. Ő viszont nem engedi be a kutyát a lakásba. Meg fog fázni a kutya ha kint lesz napokig? Ha esélyes, hogyan előzhetném meg? Amúgy egy közepesen hosszú szőrű tacsi keverék kutyus.

2020. márc. 12. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Egy jó kutyaház sokat segíthet.
2020. márc. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

Inkább az lesz probléma, hogy nem fogja megérteni, miért kell kint lennie, amíg eddig benti kutyus volt.

Ha idősebb, még nehezebb ilyen változtatásokat eszközölni.

2020. márc. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetne valamit mégis csinálni? Nem tudnál te egyedül a kutyával valami másik baráthoz ismeröshöz költözni emiatt? Nem fogja tudni miért van az, hogy kinnt kell lennie, lehet sírni nyüszíteni fog egész éjjel, lehet kiszökik bánatában. Nekem is mindig tacsim volt, most is van 3, benti kutyusok. Hihetetlen teremtések, én bármit kinézek belölük. Ha ez a helyzet velem történne, én nem hagynám kinnt ez 100%.
2020. márc. 13. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A rokonom idős és beteg, azért kell odaköltöznöm, hogy segítsek neki, így nem tudom máshova vinni a kutyust. Komolyan nem tudom mit csináljak, már azon is gondolkodtam, hogy veszek neki egy szállítóboxot ideiglenes kutyaház gyanánt, mert az úgy is jó ha van mert

feltudjuk használni később is.

2020. márc. 13. 06:50
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha te segítesz a rokonodnak, az lenne a minimúm, hogy beviheted a kutyát is. Maximúm egy nagy szobakennelbe raknám és napi többször kihordanám pisilni/sétálni.


Ha ezzel téged segítenek ki, az persze más lenne, akkor beszereznék egy jól szigetelt házikót, esetleg még fűtést is raknék bele+jól átnézném a kerítést, nehogy valahol meg tudjon lógni a kutyus.

2020. márc. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szállítóbox az nem szigetel,hiába béleled ki abba ugyan úgy fog fázni!


Megkell beszélni a rokonnal,hogy a kutya benti, csak úgy tudsz menni ha beengedi a kutyát.


Öreg kutyát az fogja megviselni,hogy kirakod.


Öreg kutyák a változásokat nehezen viselik. Nekem az öreg kutyám azt megérezte mikor kicsit másabb munkarendben dolgoztam.

2020. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A rokonod ugyis hamar meghal. A kutyad engedd be a lakasba,mert sertes es buntetes a kutxaknak kizarni a falkabol(kirakni a kertbe!!!)


Jar neked,h a kutya a lakasban legyen,hamar segitesz a rokonnak. Ertesd meg vele,h akkor segitesz,ha beengedi egesz napra a kutyad!!

2020. márc. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!