Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok is többet...

A ti kutyátok is többet heverészik/alszik az utóbbi pár napban, vagy az enyémmel lesz már megint valami gáz?

Figyelt kérdés
2020. márc. 14. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én két kutyám mostanában a napsütésre fekszik ki állandóan, de rajtuk látszik hogy semmi bajuk. Nem tűnik a tiednek bágyadtnak a feje? Nem tudom, azért ha ismered a kutyusod, meg tudod különböztetni mikor lustálkodik és mikor van rosszul.
2020. márc. 14. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Azt javaslom, csináltass egy vérvételt egy kutyadokival, kb. 10.000 Ft eredménnyel együtt, minden ki fog derülni belőle.


Amíg nem csináltattunk vérvételt, addig a kutyánkat kb. 60.000 Ft értékű gyógyszerekkel félrekezelték, kidobott idő és pénz volt.

Egy másik doki megcsinálta a véranalízist 10.000 Forintért, felírt kb. 5.000 Ft értékű gyógyszert, és rendbe jött a kutya.


Ezt amiatt írtam le, mert azt jelezted: "már megint".

2020. márc. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

# 2 Igen, a "már megint" azt jelzi, hogy az állatkórház lassan belőlünk fizeti a rezsit, mindig mindennel ott vagyunk. Vérvétel nemrég volt a kutyánknál vagy 4-5 alkalommal is, egy májprobléma miatt. Most 1 hónapon belül esedékes a fogkő eltávolítás, és az éves oltás is, ha addig is ilyen lusta disznó marad akkor megint megcsapolják.


Csak azért tettem fel a kérdést, mert azért csak jön a tavasz, melegebb van, lehet emiatt lustább. Játszani egyébként van kedve, az étvágya is jó. 1 hete viszont meghalt az idős kutyánk, aki mellett felnőtt, és bár szeparáltuk őket, mert az Istenért nem akartak kijönni egymással, de azért lehet, hogy ez is megviseli.

2020. márc. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!