Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Létezik olyan oldal vagy...

Létezik olyan oldal vagy alkalmazás kutyáknak, ahol sétáló barátokat lehet keresni?

Figyelt kérdés

Nem bírunk összebarátkozni másokkal, akikkel egyszer eljátszik a kutya, kb. soha többé nem futunk össze. Egyedül sétálva nem is fárad le annyira, meg halál unalmas.

Valamit biztos rosszul csinálok.


2020. márc. 14. 11:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ilyen oldalt/appot keresek, nekünk 4 kutyusunk van, de még így is ráunnak egymásra. Merre keresel kutyás barátokat? :)
2020. márc. 14. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem tudok ilyen oldalról, de ha esetleg Budapestiek, vagy környékbeliek vagytok, akkor ajánlom, hogy menjetek el kutyasuliba. Ott a sulin kívül szoktak lenni kutyás foglalkozások is, ahol tudnak együtt játszani a kutyák.
2020. márc. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Debrecenben lakunk.

A kutyám 5 hónapos, nagy testű, ezért a kisebb kutyák megijednek tőle, meg az emberek is, mert olyan nagyon hevesen szeretne hozzájuk odamenni.

1-2 kutyával tudott játszani, de utána vagy kerülnek minket, vagy mindig más időpontban vagy helyen sétálnak, vagy fogalmam sincs. Pedig sose bánt senkit, ha már odamehet végre, akkor utána szépen játszik.

2020. márc. 14. 11:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Van a városotoknak kutyás Facebook csoportja? Mi is kerestünk már ott játszótársakat a kutyámnak. (Német vizsla, most 8 hónapos, kb.25 kiló) Mivel majdnem teljesen barna, így a legtöbben meg nem mondanák róla, hogy vizsla. Szóval a legtöbb kutyás fél tőlünk, bár egyszer sem ment oda kérdezés nélkül senkihez, ezt lekopogom, illetve teljesen barátságos
2020. márc. 14. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

1 van csak, de 2 hete nem reagálnak a jelentkezésemre, szóval gondolom nem túl aktív csoport.

Azt hittem, hogy lesz külön a városrészekre is, de semmi.


Mennyire gáz elkérni valaki elérhetőségét kutyasétáltatás közben?

Arra gondoltam, ha lesz egyszer valaki, aki engedi játszani, megkérem, hogy találkozzunk máskor is, de kicsit cikinek érzem.

2020. márc. 14. 11:47
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne érezd cikinek. Én is "szedtem fel" már kutyásokat és engem is szedtek fel :D


A legjobb barátomat én szedtem fel, megkérdeztem hogy bemehetünk e melléjük a futtatóba, pár óra múlva egymás telefonszámával távoztunk. Ez volt majdnem 5 éve :D

Tavaly engem szedtek fel, összeszagoltak a kutyák, beszélgettünk pár órát, majd számot cseréltünk. Azóta majdnem minden nap együtt kutyázunk.


Szóval ha a kutyák és a gazdák is kijönnek első találkozásra, nyugodtan kérdezd meg mikor merre szoktak sétálni, vagy kérj el elérhetőséget :)

2020. márc. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán megkérdezheted,hogy mikor és merre szoktak sétálni,mert a kutyusnak játszó pajtást keresel.


Szerintem ez nem gáz.


Nekem most van egy kölyök kutyám és bár a másik kutyánkkal már egész sokat jatszanak,szeretném ha lennének játszó pajtásai,de mikor vele vagyok lent(szobatisztaság miatt ugye többszöri séta van, másikat csak 3x hozom le) kb soha nem találkozok kutyással...


Örülnék ha találkoznék olyannal akivel elvan és mondjuk gazdi is normálisnak tűnik esetleg :D

2020. márc. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több ilyen kutyás barátom van nem is emlékszem már, hogy ki "szedett fel kit." Mi inkább facebookon szoktuk bejelölni egymást, aztán ott beszéljük meg hogy ki mikor ér haza, mikor tud jönni sétálni, hova menjünk aznap. Van egy nagyobb messengeres csoportunk is, ott is mindig írunk, hogy mikor indulunk, hátha lent van más is éppen akkor, de szerveztünk már nagyobb kirándulásokat is így. A társaság is nagyon vegyes, van 60 éves úr is, akinek mi tanítottuk meg a facebook használatát, kisgyerekes anyuka, fiatal gimnazista, szóval még a különböző korosztály sem akadály. Szerintem nagyon jó dolog társaságban kutyázni, tényleg jobban élvezi a kutya az ilyen sétákat és mindenkinek az az elsődleges szempont, hogy a kutyája jól érezze magát, szóval szerintem egyáltalán nem ciki ezt megkérdezni, max. megmondják, hogy ők jobban szeretnek egyedül sétálni, de az meg valószínűleg megint csak a kutya érdeke, azt meg jobb tiszteletben tartani.


Ja és nekem volt olyan is, aki a kutyám alapján talált csak meg facebookon, bejelölt és rám írt, hogy van-e kedvünk közösen kutyázni, tehát még az ilyen "bejelölhetlek-e" "cserélünk-e számot" köröket is kihagytuk.

2020. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem amstaffom van Budapesten es mindenkit felvettem facen vagy instan vagy viberen,akivel jol eljatszott a kutyam!! A kutyam mindenkivel aranyos,de sokan felnek tole.


A baratkozas sosem ciki. Budapesten kb 1-2 mondat utan is siman cserelunk elerhetoseget barkivel.

2020. márc. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%

Nem erzed jol magad a kutyáddal es fordítva? A kutyazas nem azt jelenti, hogy a kutyak eszetlenul elvannak, a gazdik meg bandaznak a közelben.


Eleinte en is azt hittem, hogy tarsasagot kellene keresni a kutyámnak, most inkabb az tetszik ha vaddisznókkal es ozikekkel szaladgal az erdoben.

2020. márc. 15. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!