Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik amstaff tenyésztőt...

Melyik amstaff tenyésztőt ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Még most nem aktuális, majd fél-1 év múlva

2020. márc. 14. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Markovstaff kennel

Toluk vasaroltam. Szerzodes,visszavasarlasi garanancia. (Barmilyen okbol nem megy a kutyatartas,visszavoheted hozzajuk. Nem adhatod el masnak. Ez a legkorrektebb dolog.)Ha nyaralsz,megorzik a kutyad megbeszelesre (vmi penzert), mindig tamogatnak tanacsokkal.

Nekik a kutya tenyesztes az eletuk. Imadjak a kutyaikat.

Minden kutyajukat viszik vilagversenyekre. Dijakat nyert szulei vannak az enyemnek is.


40 kutya van a birtokukon(nem kerteshaz csupan !!!) Leirod a kutya szinet,nemet,jellemet es eletkorat es olyat adnak. Meg elmondod,mire kell,mennyit tudsz sportolni vele.


Nyers marhahuson tartjak az osszes kutyajukat,nem szaraztapin meg teszta szemeteken,mint a szaporitok.


Az anyakat elles utan evekig pihentetik.


Nyugodt kedves harmoniaban elo csalad. Kisgyermeiken szocializaltak a kutyaikat!


Kedvesen fogadtak,beszelgettunk orakig es ugy valasztottak kutyat. Ha nincs az elvarasaidnak megfelelo kutyajuk,nem adnak el kutyat. Becsuletesek,lojalisak a vevovel es a kutyakkal is.


Tokeletesen egeszseges kutyat kaptam,napi 5 ember az utcan (Budapest) megdicseri,milyen szep. A labai a kutyaiknak egyenesen allnak,nincs diszplazias kutyajuk.


Vannak idosebb lutyaik is,ha nem akarsz tul aktiv kutyat.


Mindenfele szinben vannak kutyaik.


Gyonyoru aranyos testalkatuak a fajtaeloirasnak minden szempontbol megfelelo torzskonyves oltott kutyaik vannak. Nextguard spectrat esznek a kutyaik havonta. Nem fergesek nem bolhasak stb!

2020. márc. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Szia :) Szerencsére Magyarországon nagyon jó az amstaff állomány és szuper tenyésztők vannak.


Ezen az oldalon sok infót találsz:

[link]


Akiket én mindenképpen megnéznék a helyedben:

Leo Cordis kennel, Ghost Town kennel, Overdose kennel, Tiger Tatoo's kennel, Warriors of the Lankas kennel, Imperial kennel illetve Carter's King kennel :D szóval röviden kb az összes. :D

Vannak különböző vonalak, amstaffon belüli változatosságok. Megtalálod majd ami neked tetszik az fix.


Amit mondjuk tanácsolhatok hogy én nem vennék olyan kutyát aminek a családfájában Hörcsögfalvi kutya van. Ő inkább egy papíros szaporító volt, abba is hagyta már hál' Isten. Aztán a törzskönyves kutyáit meg menhelyekről szedték össze...

2020. márc. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2020. márc. 16. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!