Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szüksége van egy idős kutyának...

Szüksége van egy idős kutyának senior tápra?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak reklámfogás a cégek részéről?

2020. márc. 16. 19:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem, mert egyszerre mindig több kutyánk volt, így nagy tételben rendeltem felnőtt tápot. A jelenlegi 11 éves, aktívan sétál és kirándul velünk. Előző kutyánk 14 évig élt, sose evett senior tápot. Ha már nagyon belassul érdemes lehet váltani, de mivel a mostani öregem is a fiatalokkal együtt nyomja a sétát, így Adult tápot eszik. De ha nem kap seniort sem lesz semmi baja.
2020. márc. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*Nem vettem* akart lenni, csak lemaradt az elejéről, bocsi.
2020. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az enyémek fogyásra hajlamosak ráadásul.
2020. márc. 16. 19:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor nem ajánlom. Ehetnek nyugodtan Adult tápot, nem fog ártani nekik. Sajátomnál is maximum utolsó éveiben fogok váltani, ha úgy látom, de mivel ő sem volt sosem hízékony és rendszeresen mozog is, így nem látom szükségét. Egyébként melyik márkáról van szó?
2020. márc. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Brit. Már régebben is ették és jó volt, de aztán egy ideig olcsóbb tápot kényszerültem venni. Most vissza akarok térni rá. 12 és 14,5 évesek.
2020. márc. 16. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!