Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás. Van egy...

Kutyasétáltatás. Van egy labradorom, az energiaja rengeteg. Napi szinten jártunk futtatóba eddig, viszont az 20 perc villamos. Autóm nincs. Azokat kereznem akik hasonlo helyzetben vannak. Ti mit csináltok?

Figyelt kérdés
A felelossegerzetem egy resze itthon tartana, a masik resze meg nem birja elnezni a 10 nm es szobàban szenvedő kutyát. Minden második nap megyünk, de ennél tovább nem tudom húzni
2020. márc. 19. 17:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele kocogni az utcán, amikor kisebb a forgalom?
2020. márc. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az ötlet jó, de sajna én képtelen vagyok futni, mert nagyon fájnak az izületeim. 25 éves vagyok egyébként, nem idős.
2020. márc. 19. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudsz futni akkor egy kis sima séta, napközbe levinni őket egy kis sétára vagy egy hosszabra
2020. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

vidd ki napközben sétálni nem túl forgalmas helyre a közeletekben

persze úgy nem fog tudni futni, de ez is jobb a semminél

2020. márc. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Trükkök, feladatok, agyi fárasztás, némileg még ösztönfárasztás is mehet otthon! Labrador alapvetően munkakutya, adj neki feladatot!
2020. márc. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Feladatot adj neki, az is fárasztás. Nem véletlenül alkalmazzák őket vakvezetőnek is (amelyik alkalmasnak bizonyul).
2020. márc. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy irtatok!

Persze, leviszem napi háromszor pórázon, de ez nála kb arra jó, vagy arra elég, hogy elvégezze a szüksègleteit. Mármint a lefárasztás funkciót abszolut nem töltik be ezek a séták.


Na pont ez az, munkakutya, és ő történetesen pont az is. Nagyon aktív gazdi mellett aktívan dolgozó és a szabadidejében sokat rohangáló-túrázó vakvezeto kutya....🙈

2020. márc. 19. 23:09
 8/8 anonim ***** válasza:
32%

Vidd ki retre,ahol nincs jarmuforgalom sotetben es piros lezerfeny utan fog futkoraszni. Kb 100 meterre el tudok vilagitani!!. Igy szoktam futtatni a kutyainkat. Orakon at,kozben setalok,ok futnak oda es vissza.

Az enyem kulonosen lusta,mellettem jon,ha nincs motivacio.

2020. márc. 20. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!