Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan tanítsam meg kutyám...

Hogyan tanítsam meg kutyám morogni?

Figyelt kérdés

Német juhászom van

Legyetek szivesek és csak olyan válaszoljon aki már megtanította a kutyájának ezt.



2020. márc. 20. 11:39
 1/6 anonim ***** válasza:
97%

Tud morogni, nem kell erre tanítani :)

Egyébként rongyozz vele, hátha akkor fog. Az én kutyusom morog ilyenkor.

2020. márc. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel egy olyan szakembert, aki filmekhez keszit fel kutyakat, ilyen trükkökre Ok fognak tudni ugy megtanitani, hogy kozben ne vadítsd a kutyad.
2020. márc. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azzal még kiegészítem hogy parancsra tudjon

Egyébként láttam már sok kutyást akiknek a kutyája tudott parancsra csak vagy nem tudtam vagy szimplán nem akartam ezzel zavarni őket.

2020. márc. 20. 12:10
 4/6 anonim ***** válasza:

Valahogy próbáld előcsalni belőle hogy morogjon. Ne fenyítsd tehát ne védelemből morogjon.

Mondjuk kötélhúzásnál a kutyák többsége játekosan rámordul. Ha hallod hogy morog akkor gyorsan mond a parancsot és jutalmazd.

2020. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha jatek kozben a kutya elkezd morogni es erre te is jatekos morgassal válaszolsz, akkor kialakul egy oda-vissza morgos kommunikacio koztetek. Erre lehet epitkezni, csak idovel a te morgasod helyett egy masik jelzést kell rogziteni a kutya fejeben.
2020. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sokat morogtam neki és ő is utánozta, vagyis nem tudom hogy van egy összefüggésben de bejött😂
2021. ápr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!