Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit gondoltok erről a kutyatáp...

Mit gondoltok erről a kutyatápról?

Figyelt kérdés

Napi 2X enne a kutya, reggel sima száraztápot (Orijen 6 fish), késődélután pedig ezt: [link]


Erről a tápról érdekelne a véleményetek!


Légyszíves a BARF etetéssel ne offoljatok!



2020. márc. 20. 16:22
 1/4 anonim ***** válasza:
11 500 forint 450 gramm.
2020. márc. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1.

Igen, de az több kiló száraztápnak felel meg, mivel mindig vizet kell hozzáadni tálalásnál... Ez egy "rehidratált" táp.


És én csak a napi adag felét adnám, ahogy a szárazból is, hiszen úgy jön ki egy napi adag, a kettőből együtt.


A macskáimat is 4200Ft/kg-s táppal etetem, szerintem belefér... Ők az Orijen tundrát kapják és egyetlen másik táp sem volt rájuk ilyen jó hatással eddig.


Amennyire nézelődtem, nics más olyan táp ahol 85% a hústartalom és annak kétharmada frisshús


("húsainak 2/3-a FRISS (hűtve, semmi tartósítószer) vagy NYERS (gyorsfagyasztva, semmi tartósítószer), az összetétel első 10 helyén csak ilyen húsok szerepelnek.")


egyharmada pedig szárított.

("húsok 1/3-át meleg levegővel szárítjuk 90°C-on, a friss húsokból, vadakból és halakból készült dehidratált alapanyag koncentrált forrása a tápláló fehérjéknek.")


A kutya még amúgy nincs nálam.


A táp árán túl az összetételéről is van véleményetek? (Már a fent linkeltről)

2020. márc. 20. 19:31
 3/4 A kérdező kommentje:

Egyébként ebből a rehidratált tápból linkelt regional red most nincs is készleten, így nem tudom a pontos árát, de az Originalból 7050 forint 454 gramm, a Tundrából 8600 ft szintén 454g.


Száraztápból pedig a Regional Red a kettő között van, vagyis valószínüleg valamivel 8600 forint alatt kapható.


Viszonteladónál sok dolog sokkal drágább.

2020. márc. 20. 19:38
 4/4 anonim válasza:
Esetleg tudsz írni egy véleményt a taprol nekem itt vagy privatba, mert mi is ezt a tápot neztuk kutyusnak, csak a kölyök tápot.
2020. máj. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!