Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mik a te kutyád aranyos/vicces...

Mik a te kutyád aranyos/vicces szokásai?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból :D Az enyémnek :


- Mindig bokszol a macijával


- Ha elfogy a vize zörgeti a tálját: " Héééé, elfogyott a vizeem :D"


-Talán már nem is kell nekem ébresztő óra? Kitudja, mert ez a kis eb felébreszt(reggel elkezdi nyalogatni a kezem xP)


- Össze vissza rohangászik a házban


-Mindenkire felugrik


-Kitúrja a virágföldet


Na :D? Várom a válaszokat


2010. júl. 25. 20:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:

Viccesnek nem mondanám, :D Felássa a kertet, felborítja a szemetest és szétszórja (nagyon ritka!!!), ránk ugrál és majd fel lök. :D


-Ugrál mint egy bakkecske.

Kergeti a bogarakat.

Ha megérzi hogy séta lesz akkor ugat ezerrel és fel le pattog.


(Vizsla)

2010. júl. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
:D Eddig csak egy virág földet ásott fel, de panelba lakunk, szóval nincs kert :D Várom még a válaszokat :)
2010. júl. 25. 20:52
 3/47 anonim ***** válasza:

Az enyém ha nagyon izgatott, olyan hangot ad ki, mint amikor a tyúkok kotkodálnak. :O :D Nem nyüszít, nem ugat, hanem a kettő között valahol. :D

A másik kutyám meg azt szokta csinálni, ha álló helyzetben megáll és elkezdem vakarni a hasát, akkor állva marad, de a fejét lehajtja a földre a két mellső lába közé, olyan mintha épp bukfencezni készülne. :D

2010. júl. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:

az enyém szó szerint sikít ha lent vagyunk ő meg fent és a lépcsőnél lát minket:Dannyit röhögök rajta oylankor:D

mindig bepörög és körbe körbe fut:D

ha játszani akar ugat nekem és szintén sikít:D

ha rászólok vmiért és mérges lesz morog magában és úgy csinál mintha ütne egyet:D

2010. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%
Az én egyik labim ha tele van a szája (pl. labdájával) akkor körbemutogatja és ugat tele szájjal :D nagyon tündéri
2010. júl. 25. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

- ha talál valami állatot (süni, tyúk, stb), akkor odahozza nekem hogy én is kérek-e belőle

- ha nem lehet valamiért velem akkor áll, néz rám és sír

- úgy ásít hogy hangot ad ki, és cifrázza (áóáóáóáóáóáóáóúúú- kb így)

- ha a hasát vakargatom fekszik és kapál a lábával

- imádja a pattogatott kukoricát

- mindenhová követ a lakásban

- mindegy hogy egy napra megyek el valahova vagy 10 percre, úgy üdvözöl mintha egy éve nem látott volna, félig sír félig meg csahol. :D

- mindig mikor hazamegyek, már 10 perccel azelőtt hogy megérkeznék, kiül a kapuba és vár


ennyi kb

egy 9 hónapos spániel-ír szetter kan kutyus gazdija

2010. júl. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyosak :D Az enyém még bepisil ha hazaérek ... Azt mondják azért mert annyira örül :D Méég válaszokat :D
2010. júl. 26. 14:35
 8/47 BlacktigerXXX ***** válasza:
100%

na akkor én is elmesélem, ez egy jó kérdés.


1.Összeszedi a csigákat. Ami magában nem mókás, de érdekes reggelente összeszámolni, hogy a betonról mennyi fogyott el. Mert ugye amikor a csiga nyálkás csíkja a járda közepén eltűnik, az vagy tud repülni, vagy elsunnyogott. :)


2. Amikor fekve ugatja órákig a kisnyulakat.


3. hanyatt fekve alszik.


4. Séta végén a kapu előtt mindig ugyanott lefekszik, és úgy kell bekönyörögni az udvarba.


5. Kis vödörbe kap vizet, és a friss tiszta vízbe előbb beleáll, aztán búvárkodik benne fejjel, következő lépésben iszik picit, aztán kiborítja és belefekszik. ( naponta kb 10-15x kell vizet adni neki)


6. Ha nem látom = Éppen rosszat csinál.


7. Ha rosszat csinál, mire odaérek, tuti lelép, mert akkor már nem kaphat ki.


8. Rendszeresen el akarja lopni mellőlem a cigim, vagy a gyújtóm.


9. a fél literes joghurtos doboz aljából amikor ki akarja varázsolni a joghurt maradékot. ( nyelvel nem éri el, ha meg beledugja az orrát, nem bírja kinyújtani a nyelvét) ezzel elvan órákig is.


10. Az a legmókásabb, hogy egy kis paraszt. :D

2010. júl. 27. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:
BlacktigerXXX neked is köszi a válaszokat, mert láttam, hogy egy másik kutyás kérdésemre is válaszoltál :)
2010. júl. 27. 10:29
 10/47 anonim ***** válasza:

-eldobom a labdát, és ő elkapja majd rohan hozzám, az utolsó pillanatban elkanyarodik, majd rohangál vele össze vissza meg rázza xD ( am csörgős):D


-minden döglött állatba beledörgölőzik de olyan intanzíven h majdnem fejre állxD


- úgy kajál h. a seggét tolja az égnek


-ha pisil és lát egy kutyát akkor odaszalad hozzá (de közben pisil)szal pisilve szaladXD


-nagyon szeret dörgölőzni..reggel képes remegni h simogassam meg...de am van olyan amikor csak úgy odajön hozzám és a fejét bele dörgöli a kezembe:)


-ugrál mint a cirkuszi kutya ha meglát vkit a családból:D


ha simizem a hasát akkor a lábával úgy csinál mintha mászna:D


am foxi-tacsi keverék 5 hónapos:D

2010. júl. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!