Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csinaljak a kutyammal?...

Mit csinaljak a kutyammal? Nagyon felunk

Figyelt kérdés
Van egy 9 éves beagle kan kutyam, tegnap mikor mentem ki hozza, mar habzott a szaja, veres volt(valoszinuleg elharapta a nyelvet/szajat), mielott elvittuk orvoshoz rajott megegy roham, jarkalt osszevissza ment neki mindennek, orvos azt mondta, hogy ez normalis a kutyaknal, feirt egy gyogyszert, hogy valtsuk ki hetfon(nem volt mar nyitva gyogyszertar) es beoltotta veszettseg ellen. Hazaertunk, kapott egy megdurvabb rohamot, fuldoklott, apukam visszaszaladt az orvoshoz, odaadta a gyogyszert, amit felirt nekunk(😅), mondta adjunk neki napi 1 db-ot belole.tegnap este maszkalt ossze-vissza, ment neki mindennek, nem tudta tartani magat rendesen, nem ismert fel, nem alt meg egy pillanatra sem. Azóta szerintunk nem jott ra roham, viszont reggel szinten ossze-vissza setalt, evett, ivott, delutan 3 ota fekszik a kutyahazban, furan vesz levegot es nem reagal semmire. Orvos meg nincs nyitva a kornyeken.
2020. márc. 21. 18:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem hívj fel telefonon egy másik orvost, mond el neki pontosan a kutyád állapotát és hogy milyen gyógyszert kapott.


Persze legjobb lenne elvinni egy orvoshoz, de azt írtad, hogy nincs a környéken. Egy jó orvos mindenképpen jobb tanácsot tud adni, mint itt bárki. Telefonálj!


Gyógyulást a kutyusnak!

2020. márc. 21. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Az eddigi orvos modszeresen nyirja ki!! Hivj fel mast!!
2020. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kit hivjak, nem talalok szamot, ami nyitva lenne??
2020. márc. 21. 19:30
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha elárulnád, hol élsz, talán lenne segítség.
2020. márc. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Örkényen, Pest megye
2020. márc. 21. 19:37
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
Es mit mondott az orvos, hogy mi a baja a kutyának? Epilepszia? Milyen gyógyszert, vagyis mire valo gyógyszert kaptatok?
2020. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy ez normalisa fajtiszta kutyaknal, epilepsziara van
2020. márc. 21. 20:38
 8/13 anonim ***** válasza:
46%

Az én beagle-m 8 évesen kezdett egyik napról a másikra hátrafele menni, meg körbe-körbe... El kellett altatni. :( Törzskönyves kutya volt, szerettem... Annyira hirtelen jött, és egyre rosszabb lett... 1 hét után megbeszéltem a dokival, hogy altassa el. Rohamosan romlott az állapota. Ki sem derült, mi volt a baja

:((((


A te kutyádnak is valami hasonló lehet. Nálunk is ilyen imbolygások voltak, meg hátrafelé lépett...

Remélem, felépül a kutyusod! Drukkolok, hívj fel valami állatkórházat szerintem.

2020. márc. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%

Az az orvos a dilettánsok kategória.

Az epilepszia nem a "fajtiszta" kutyák privilégiuma egyedül.

2020. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2020. márc. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!