Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ket fajta virslitol is megy a...

Ket fajta virslitol is megy a hasa a kolyok kutyamnak, mivel jutalmazzam?

Figyelt kérdés

Mivel ugy volt multheten kezdjuk a kutyaovit(virushelyzet miatt toloddik) igy elkezdtem virslivel gyakorolni vele. 2 fajtat probaltam 2 heten belul. De sajnos mindketto utan hasmas volt.


Orsi virsli nagyon bevallt a masik kutyamnal, o elegge erzekeny gyomru. Igy gondoltam jo lehet a kolyoknel. De neki nem jo. Vettem füstli virslit is. Az sem valt be.


Szerintetek mivel probalkozzak?


Fresis szaritott huslapok vagy miktol nem megy a hasa, de abbol egy koromnyit is kepes 1percig ragni.. Igy nyilvan az tanitasra nem igazan alkalmas.


2020. márc. 23. 10:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kutya oviban meg nem annyira a tanitas, mint a jo szocializacio a cel.


Jatsz vele sokat, a tanitas meg raer.

2020. márc. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vannak egészen puha jutalomfalatok is. Pl Premiere márkának
2020. márc. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

De kell az oviba is vmi jutalomfalat, tudom,hogy ott játék van meg szoci,de kelleni fog juti.


Itthon is tanítom már az ül,fekszik,marad alap parancs szavakra. 4 hónapos,imád tanulni. De leginkább egyenlőre kajával motiválható.

2020. márc. 23. 10:39
 4/11 A kérdező kommentje:
Premiereset már vettem tényleg puha,de azt is 1 percig rágja :D :D megfontoltan eszik mindent,nem egy habzsolos kölyök.
2020. márc. 23. 10:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a sima vízben, bármilyen fűszer nélkül kifőzött csirke/pulyka mellet, esetleg májat, de az utóbbit ne vigyétek túlzásba.
2020. márc. 23. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
főtt csirkére gondoltam egyébként én is. Na majd kipróbálom.
2020. márc. 23. 11:03
 7/11 anonim ***** válasza:

Próbálhatsz sajtot, sonkat is felkockazni … van kimondottan erre a célra tubusos majkrem (sokan hasznaljak).

Végül is azt adsz neki amit akarsz lenyeg, hogy a kutyának is jo legyen.

2020. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyik kutyasuliban az oktató pici kockára vágott bacon-t használt. :)
2020. márc. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nálunk a suliba is volt egy nem virlsi-kompatibilis kutyus, ő sajttal dolgozott.


Mit eszik?


Otthonra, főleg kölyöknek nem kell olyan extrán intenzív jutalomfalat, itthon én a száraztápjával jutalmazom, de előtt egy kis vízzel leöntöm, hogy ne legyen túl száraz neki. Suliban virslizünk, mert ott eleinte ugye kellett egy erősebb inger a sok közül, amire reagálnia kell, plusz ott azért keményebb volt a tanulás, nagyobb jutalom is kellett, de itthon a tápért ugyanúgy dolgozik.


Csak figyelni kell arra, hogy a napi adagjából vedd le azt a mennyiséget, amit jutalomként megkap.

2020. márc. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Tepertő, táp, sajt, jó minőségű virsli (az orsi meg a füstli nem az)
2020. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!