Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most akkor szomorú vagy mi a...

Most akkor szomorú vagy mi a gond a kutyámmal?

Figyelt kérdés
A szüleim nem engedik behozni a házba a kutyámat. Mindig kint van ha esik az eső stb... Persze van háza ahova bemehetne de nem akar bemenni. Amikor csak időm van kimegyek hozzá és sétálok vele, tanítom és persze játszanék is vele de nem akar játszani. Van egy kilyukadt labda amit mindig elővesz és elkezd játszani vele(olyan is van ami nincs kilyukadva de az egyáltalán nem érdekli) de mindig ha én adnám neki akkor pedig nem veszi el, nem is figyel rá. Ezt a "csak akkor játszom ha én veszem elő a labdát" dolog is kissé aggaszt mert a labdát is naponta 1 egyszer vagy nem is veszi elő. Szomorú mert nem jöhet be vagy valami más gond van? Kérlek ha tudtok valami olyat mondani amivel kideríthetem a gondot akkor előre is köszi!

#kutya #állat #nem akar játszani
2020. márc. 24. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ő egy kevésbé pörgős kutya.

Foglalkozz vele sokat és ha még nem túl öreg tanítsd meg játszani, meg új dolgokra. Pl. apport, különböző trükkök, mint a lábközött követés, szlalom, forgás stb.


Én is addig sajnáltam a kutyámat, amíg a mínuszokban nem a hátára fordulva, széttett lábakkal az igazak álmát aludta. Ilyen fajta, hogy nagyon szereti és bírja a hideget. Nem is használja a házát.


Az, hogy a ti kutyátoknak kell-e, ennyiből nem lehet megállapítani, ha kistestű, rövid szőrű, akkor legalább éjszakára egy szigetelt helységben tartózkodhatna.


Legyen meg a napi séta, foglalkozás, dögönyözés és minden ok lesz.

2020. márc. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
8%
Konyorogd ki a szuleidtol, hogy bemehessen a kutya … igerj meg mindent, hogy gondoskodsz rola, vigyázol ra es feltakaritasz a kutya utan. Biztosan megengedik idovel.
2020. márc. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van ilyen típus. Az én kutyám is szétterülve aludt a hideg betonon a -8 fokban, mellette 2 méterre volt a szigetelt, kibélelt kutyaház. A kutya nem hülye, nyilván behúzódna a fázna.

Valószínűleg a tied kevésbé játékos és nem annyira pörgős. Nem gondolom, hogy baja lenne, ha eddig is ilyen volt és nem hirtelen lett kedvetlen, bágyadt, mert akkor beteg lehet. Legyél vele sokat, tanítsd, menjetek sétálni, majd ha jobb idő lesz menjetek vízpartra, ha van erre lehetőség.

2020. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!