Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért féltékeny a kutyám és...

Miért féltékeny a kutyám és hogyan akadályozzam meg ezt?

Figyelt kérdés
Van egy Rottweiler kutyám, és kettő kisebb és a Töri állandóan féltékenya kissebbekre, haeapdálja a nyakukat és közben morog. Az a baj, hogy nem merem egy kicsit se megütni, mert már többször megtörtént hogy mögött rám és majdnem megharapott. Valaki SOS?

2020. márc. 26. 08:23
 1/5 A kérdező kommentje:
Roti * harapdálja* morgott* elnézést a helyesírási hibákért!
2020. márc. 26. 08:31
 2/5 anonim ***** válasza:
Pedig nevelni kellene! De minek kelle ilyen kutya, ha nem tudod kézben tartani és még félsz is tőle?
2020. márc. 26. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Figyelj! Én nem szeretnék veszekedést indítani! De mielőtt megvettük a kutyát, apámmal direkt leszögeztem, hogy vigyük el kutyaiskolába hogy megneveljék! De apám mondta azt, hogy ő dolgozott kutyaiskolába, és ő megneveli! Ezt mondta három éve! Azóta sem csinál semmit amikor ez történik, csak mondja, hogy ,,Pedrókám ne harapdáld a kis kutyát!" Ennyi.
2020. márc. 26. 09:01
 4/5 anonim ***** válasza:

Neked van kutyád és apádra vársz, hogy megnevelje?

Se kicsit, se nagyon nem ütögetjük egyik fajta kutyát sem nevelési célzattal.

A kutyaiskolában nem a kutyát nevelik meg, hanem a gazdáját, hogyan bánjon a kutyájával.

Ajánlom a YouTubet. Keress rá---kutya nevelés, de bővítheted is a keresést pl rottweiler nevelése-tanítása.

Bár 3 éves kutyával nehéz lesz a 0-ról elindulni .

2020. márc. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ajaj, ilyen veszélyes fajta kutya nem való egy gyereknek! A kutyának azt kell éreznie, hogy te vagy a főnök, csak akkor fog tiszteletben tartani, biztos érzi is,hogy félsz tőle. Szerintem nagyon rossz választás volt ilyen típusú kutyát venni. Vagy a házat kell, hogy védje?
2020. márc. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!