Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok baranyamegyében megbízh...

Tudtok baranyamegyében megbízható Mudi kennelt? Illetve hány hetesen lehet őket elhozni és milyen drágák?

Figyelt kérdés
Néztem már kenneleket de mind baranyamegyén kívül vannak és tudnátok olyat ami azon bellül lenne? A másik két kérdés is fontos de elöbb szeretnék találni egy kennelt. De ha tudjátok akkor írjátok meg hogy hány hetesen lehet őket elhozni és hogy mennyibe kerülnének.

2020. márc. 26. 08:37
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Az egész országban nincs sok kennel. De menj fel a fajtaklub oldalára vagy a MEOESZ oldalára és kérd le a kennelek listáját. (Megjegyzem, én az egyik kutyámért Ftanciaországba, a másikért Görögországba mentem el. Persze ez jelenleg nem járható, de azért Mo-n belül még lehet mozogni.)


Leghamarabb 8 hetes korban lehet elhozni. Az árat pedig a tenyésztő mondja meg. De a magyar fajtáj vidzonylag olcsóak (értsd kb 100.000-200.000 ft között).

2020. márc. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!