Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagyon horkol a kutyám pedig...

Nagyon horkol a kutyám pedig nem rövid az orra. Lehetséges, hogy kellene néha tisztítani valahogy?

Figyelt kérdés
Éjszaka nem tudok tőle aludni, sokszor meglökdösöm de fél perc múlva folytatja néha iszonyat hangerővel, még füldugón keresztül is hangos. Spániel tacskó keverék tehát nem a rövid orr a baj.

2020. márc. 26. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Te ne nyúlkálj a kutya orrába.

Orvossal beszéld le, nézze meg a torkát a kutyának. Lehet,a lágy szájpadlásával van a gond.

2020. márc. 26. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem én gondoltam belenyúlni az orrába csak gondoltam hátha orvos szokott ilyet csinálni, hogy kitisztítja az orrát.
2020. márc. 26. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Na szuper köszi! Most már tudom,hogy azért horkolok mert nekem rövid az orrom :D xD

Amúgy ne a szobádba aludjon. Tegyétek ki a konyhába aludni ahol nincs senki este ha panelban laktok.

2020. márc. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem egy fiatal darab és már megszokta, hogy nálam alszik. Ha nem engedem be akkor kopog amíg ki nem nyitom az ajtót. Meg amúgy én is szeretek vele aludni csak néha kicsit hangos.
2020. márc. 26. 13:43
 5/5 anonim ***** válasza:

En is a kutyammal alazom es a matracom 2/3-at elfoglalja,de imadok olelgetve aludni vele. O nem horkol. (Amstaff a draga) De az elettarsam undoritoan horkol. Semmit se tudok vele csinalni. De szoktam ejjel kaposztat sarabolni meg hangosan filmet nezni ,h egy kis elegtetel legyen 😂


Legszivesebben kikuldenem a pasimat a folyosora aludni,de a kutyat semmikepp. ❤️

2020. márc. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!