Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Dalmata és tacskó házasságából...

Dalmata és tacskó házasságából elméletben születhet olyan kutyus ami külsőségekben teljesen a tacsira hajaz, de hasonlóan pöttyös mint egy dalmata?

Figyelt kérdés
vagy a genetika úgyis összekutyulná a tulajdonságokat valamennyire?
2020. márc. 27. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
2020. márc. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

[link]

Ez csivava és dalmata mix de teljesen úgy néz ki mint a tacskó.

Szerintem lehetséges, de nagy szerencse kell hozzá, hogy ilyen legyen. Nézegettem képeket, de ahogy láttam, elég soknál nem jöttek elő a pöttyök.

2020. márc. 28. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Elméletileg. Gyakorlatilag sanszosabb hogy belehalna a szuka, ugyanis valószínűtlen hogy ne a nőstény legyen a tacsi, az meg csoda lenne ha nem halna bele egy jóval nagyobb kan kölykeinek a kihordásába. Te vagy az aki mániákusan arról kérdez lehet-e pároztatni nagy méretkülönbségű kutyákat?
2020. márc. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
86%

Már bocs, de az első válasz miért is lett lepontozva? Pontosan olyan mix van a képen, amire a kérdező kíváncsi volt.

Google, első találat, "dachshund dalmatian mix". Több hasonló kép is van.

2020. márc. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mert az első photoshop. válaszokért jöttem, nem random linkekért amit én is megtalálok googleben.


nem, én még nem kérdeztem mániákusan méretekről, viszont bármilyen állatos kérdésnél van egy hasonló vérszemet kapott vad állatvédőm általában

2020. márc. 28. 09:57
 6/8 anonim ***** válasza:
39%
Vad állatvédő aki nem csípi az élettel játszó marhákat? Nem is tudtam.
2020. márc. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
"Gyakorlatilag sanszosabb hogy belehalna a szuka, ugyanis valószínűtlen hogy ne a nőstény legyen a tacsi" - Ebben elmagyaráznád a logikát?
2020. márc. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha te is megtalálod googléban, akkor meg full felesleges volt kérdést feltenni, mert ott azonnal látszik, hogy milyen jellegű kölykök vannak...
2020. márc. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!