Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mondanátok valami tippet?...

Mondanátok valami tippet? (Több lent)

Figyelt kérdés
Van egy kutyám amit be szeretnék hozni a házunkba de a szüleim nem engedik. Van valami bevált módszer amiért beengedik? Hiába mondom hogy az én gondom lesz akkor is csak "NEM" válasz jön. Szóval valami olyan módszer kéne amiért tényleg hajlandóak lennének legalább át gondolni. Minden tippet előre is köszönök!

2020. márc. 28. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:

A shrek macskájának a nézését kéne betanítani a kutyussal, és mikor jönnek a szüleid az ajtón ki akkor jelezni kéne a kutyusnak hogy menjen oda és nézzen úgy. :)


Egyébként nem vicc, ezt is be lehet tanítani, csak nagyon kreatívnak kell lenni. Én is tanítottam a kutyámnak anno trükköket, pl. tudott szépen csöndesen aranyosan is ugatni parancsszóra. :)


Tipp


Pl. meg kell fésülnöd, de fázol odakint, most több ötletem nincs.

2020. márc. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Én arra gondolok, hogy minek akarod behozni, 2 én is nagyon max az előszobáig engedném be, de inkább oda sem,

pl ha eleve már kinti, kintre szokott kutya, akkor lehet, hogy nem is tudná, hogy szólni kell, ha pisilnie kell, hogy kiengedd, különben összepisilheti, szétrághatja a cipőket, hogyha pl nincsenek jó helyen.

2020. márc. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves 2. válaszoló! Ez egy menhelyi kutya szóval nagyon is bentre van szokva! Másrészt ha nem írsz a kérdésre normális választ akkor egyáltalán miért írsz? Honnan tudod hogy a mi kutyánk pontosan milyen kutya? Honnan tudod hogy szobatiszta vagy nem szobatiszta? És azt honnan tudod, hogy milyen helyen tartjuk a cipőinket? Kérlek szépen! Én tippet kértem és nem akartam vitába menni! Nagyon megköszönném ha csak a kiírt kérdésre adnál választ! KÖSZÖNÖM
2020. márc. 28. 14:02
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!szerintem mond meg a szüleidnek,hogya kutyának a gazdája mellett a helye,nem kerti dísznek van.,amikor épp nincsenek otthon,vidd be a kutyát,és ha hazajönnek,meglátják hogy nem rosszalkodik,biztos megenyhül a szívük!,terítsd le a pokrócát egy nyugis helyre oda fektesd,és mond meg a szüleidnek,hogy csak itt fekszik,miért zavarja ez őket
2020. márc. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%

Fogod magad, beengeded, majd keményen beleállsz a vitába, de cserébe az edigiekhez képest sokkal több házimunkát végzel és sokkal szebben viselkedsz. Ha nagyon nem engedik és kiküldik, bedurcázol, végtelenül rossz kedved lesz és a napod nagy részét kint töltöd a kutyával.


Egy normális szülőnek az fáj a legjobban, ha a gyereke szomorú.


Mutasd meg nekik, hogy neked ez egy valóban fontos misszió, ami mellett kiállsz és hajlandó vagy érte áldozatokat hozni.


+az sem baj, ha a kutyus képes normálisan viselkedni, praktikusan pl csak a neki kijelölt helyen fekszik.

2020. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Legalább addig várjál, míg a vedlési időszak véget ér. Ha a szüleid szembesülnek azzal a 17 kiló kutyaszőrrel, ami mostanában keletkezik, alighanem röpülsz kutyástól, mindenestől.
2020. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!