Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Öreg kutya mellé fiatal, lakásba?

Öreg kutya mellé fiatal, lakásba?

Figyelt kérdés

Van egy majdnem 16 éves közepes méretű keverék kutyám és egy kölyök német juhászt szeretnék.

Az öreg már nem sétál és mivel szüleimmel lakom még, így ők el tudják gondozni, nem kell már vele sokat foglalkozni.

De nekem az életcélom, hogy egy minőségi német juhászt rendesen kennelből, törzskönyvesen 8 hetes korától én neveljek és a legképzettebb, legjobb munkakutya váljék belőle és a legjobb kutya legyen a világon, díjakat nyerni, vizsgázni stb. Nem tudok már tovább várni.

A kölyköt tökéletesen el tudnám látni.

Szerintetek okék leszünk?


2020. márc. 28. 15:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán lesz oké.

A kölyök piszkálni fogja az öreget. Nem tudod úgy lefárasztani, hogy némi pihenés után ne akarna játszani a másikkal. 16 éves kutya már nagyon öreg.

Várd már ki azt a kis időt, ami megadatik az öregnek. Utána jöhet az álmaid kutyája.

2020. márc. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor majd külön lesznek.

A kicsi bent lenne az én szobámban.

2020. márc. 28. 16:04
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

"Nemigen kell foglalkozni az öreggel"

Jesszus utolsó éveit éli,ponthogy most kell vele a legtöbbet foglalkozni,támogatni gondozni ápolni!egy 8hetes kutya játszani akarna vele,nagyon zavarná az öreget.milyen díjakat akarsz nyerni?,milyen vizsga?az a szöveg eléggé olyan mintha egy 10éves írta volna...

2020. márc. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
64%
Mi vittünk kölyköt az öreg mellé. A kutyák lejátszották egymás között,az öreg helyrerakta a kicsit amikor már unta. Idővel megtanulta,hogy nem szabad piszkálni az öreget. Végül már összebújva aludtak.
2020. márc. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Úgy értem, hogy nem kell már vele sokat foglalkozni, hogy nem sétál meg semmi.

Csak párszor le kell vinni, de azt anyuék elintézik, meg ha van időm, akkor én is néha.

Szóval lesz időm a picire, mert a másik már nem igényli a napi több óra sétát pl.

2020. márc. 28. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!