Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Sos! A higitonak van szaga, ugye?

Sos! A higitonak van szaga, ugye?

Figyelt kérdés
A kutyam talált az udvaron egy zsebkendőt és elkezdte jóízűen rágcsálni. Nem tudom, hogy csak szetszedte vagy nyelt-e le belőle. Apukám ma festett és a kukában még találtam hasonló zsebkendőket, picit festékes volt, de tiszta víz az összes. Nem tudom mit torolhetett vele. Viszont semmi szaga nincsen a festék is csak egy minimálisan látszott rajta, halványan. Ő most elment a nagymamamhoz es telefont se vitt, nem tudom megkérdezni. Ha valami higitoval vagy vegyszerrel lettek volna átitatva a zsebkendők azt ugye éreztem volna a szagán? Még a festéket se lehetett érezni rajta. Semmit
2020. márc. 28. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég erős szaga van, távolabbról is éreznéd.
2020. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
higitónak erős, szúrós szaga van.
2020. márc. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem a kutyám se azért rágcsálta jóizuen mert érzett rajta bármit is... Ha tiszta zsebkendőt talál az is tetszik neki. Általában csak darabokra szedi, de ott nem szoktam azon filózni, hogy nyelt-e le belőle, mert tudom, hogy egy kis darabtól a zsebkendőből nem lesz baja
2020. márc. 28. 19:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik nekem is, hogy sima víz egy pici festékkel, de az a festék az tényleg semmi... Ha hazajon apukám megkérdezem, csak megijedtem hirtelen
2020. márc. 28. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Van ma már sok olyan festék, amit simán vízzel kell hígítani. De attól még maga a festék büdös, amíg meg nem szárad.


Mindenesetre ennyi miatt szerintem ne aggódj, semmi baja nem lesz a kutyának.

2020. márc. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!