Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyámnak?

Mi baja lehet a kutyámnak?

Figyelt kérdés

Most tüzel 2. alkalommal a kutyám és a 9. napon vagyunk.

Ivartalanítani természetesen mindenképp szeretném, de idáig erre nem volt lehetőségem.

A probléma az, hogy ma reggel kicsit nyüszített és a nemi szervét kezdte el idegesen nyalogatni. Ezt több alkalommal. A nemi szervének semmi látható "baja" nincs. Megnyugtattam, majd elkezdett erősen remegni. Próbáltam ismét nyugtatni és betakarni. Ettől megnyugodott és kb negyed óra múlva abbamaradt és elaludt. Látszik rajta hogy fél, vagyis rémült. Miután felkelt, ugyanúgy nyüszített és a ismételten a nemi szervéhez kapott oda.

Egyébként semmi baja nem volt tegnap vagy az elmúlt napokban a tüzelése alatt. Van étvágya, játszik stb.


Ti tapasztaltatok már ilyesmit? Vigyem állatorvoshoz?


2020. márc. 29. 10:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Genny nem folyik belőle, láza nincs?

Esélyes, hogy méhgyulladás lesz, minél előbb vidd orvoshoz.

2020. márc. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vidd dokihoz, szerintem is valami méhgyulladásos dolog lehet a gond.
2020. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy beteg. A 9. nap tájékán kezd megduzzadni, felpuhulni a péra, hogy készen álljon a közösülésre.

Persze, megnyugvásként, ha így folytatja, holnap vidd orvoshoz.

2020. márc. 29. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!