Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tudtok esetleg olyan kutyatrén...

Tudtok esetleg olyan kutyatrénert, aki online segít ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
A járvány miatt nincs kutyasuli, így nem tudom elvinni a kutyust... Még sosem voltunk, de ezekszerint egy darabig nem is fogunk és van egy kis probléma vele viselkedésügyileg.
2020. márc. 29. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
2020. márc. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ird le a problemat. Itt is tudnak segiteni.


En legutobb 50 ezret fizettem egy trenernek,aji hazhoz jon es ellenem forditotta 2 alkalom alatt a kutyat. Ugyhogy az ot akalmas berletet le se tudtam hasznalni. A csaj ertett hozza,direkt le akart huzni. Alig tudtam rendbehoz i a kutyat es visszanevelni a dolgokat,amit addig tanultu k vele.

A honlapja es faceoldala nagyon meggyozo volt,latszik rajta,hogy ert hozza.

2020. márc. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Alljon mar meg a menet! A kutya nevelesehez es tanitasahoz nem kell am Akademikusnak lenni! Jozan paraszti esz kell hozza, nem tobb.


Amugy a puding probaja az eves, tehat irj online a kutyasuliknak es aki valaszolni fog, trenerje is lesz.

2020. márc. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!