Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyánk nyüszög, miért?

A kutyánk nyüszög, miért?

Figyelt kérdés
Kicsit furcsán viselkedik, az egyik éjjel úgy kellett kihúznom az ágyából mert nem akart eü sétára menni. Sosem csinált még ilyet. Ma reggel pedig nyüszögött az ajtóban és a nappaliban. Nem folyamatosan csak párat. Az étvágya jó, játszik és iszik is. Végtermék is van. Tapiztam a hasát de nem fájlalja. Nem tudom mire gondoljak, a rendeletekre való tekintettel nem rohannék orvoshoz, de aggódom azért. Ti mit tennétek?
2020. márc. 29. 13:33
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ja annyi még hogy anyukám mondta hogy reggel hányt egy kicsit
2020. márc. 29. 13:34
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Nekem akkor szokott nyuszogni,h vigyem le pisi kakilni. Az elozo kutyam is akkor nyuszogott.
2020. márc. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ja annyi még hogy anyukám mondta hogy reggel hányt egy kicsit"

Valami bántja a gyomrát.Figyeld és, ha újra hányna, azért holnap megérne egy orvosi látogatást. Vagy előtte telefonos konzultáció a dokival.

2020. márc. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

A rendeletekre való tekintettel nem rohannál orvoshoz? Nekem nem rémlik olyan rendelet, hogy a beteg háziállatodat nem lehet orvoshoz vinni...


Azt írod, az "egyik éjjel" tehát nem most, lehet nem is tegnap. Ezelőtt viszont nem volt kijárási korlátozás. Akkor mire hivatkozva nem emelted meg a telefont, az orvos irányába?

2020. márc. 29. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt volt az eset. Mit mondtam volna szerinted a dokinak " jó reggelt doktor úr, a kutyámat unszolva kellett kivinni sétálni, meg fog halni?!"


Van ennél jobb dolga is. A hányás és nyüszögés csak ma volt. A rendeletben pedig az áll hogy ne menjünk forgalmas helyre, egy orvosnál sokan megfordulnak. Én magam miatt nem aggódom, de az anyám időseket ápol.


Nem vagyok hanyag, fejrázással is vittem már orvoshoz, de most kissé tanácstalan vagyok.

2020. márc. 29. 13:57
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A mi állatorvosunk most kifejezetten javasolja (kiírta face-re a rendelő), hogy ha bizonytalanok vagyunk, hogy kell-e vinni az állatot, akkor telefonáljunk oda, szívesen adnak tanácsot.
2020. márc. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. márc. 29. 14:04
 8/16 anonim ***** válasza:
44%
Az ehseg. Attol hanynak ureset. Reggel este etetjuk a fel ott kutyainkat. (Megfeleztuk a napi adagot,h osszessegeben ugyanannyi legyen.
2020. márc. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom mekkora, meg milyen fajta kutyus, de amíg eszik és iszik addig nagy baj nem lehet! Hányás is normális (akár kaját hány ki, akár savat), ha nem rendszeres. Füvet a kertben nem eszi?
2020. márc. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
az utóbbi időben sokat legel, de nem hányt tőle csak kikakilta. Reggel szerintem kaja elött hányt, bár én nem voltam még ébren. Nagytestű szuka amúgy, az étvágya jó és tényleg csak annyi a változás, hogy lakáson belül lustább és levertebb, kunyerálni sem jár az asztalhoz ha nem hívjuk. Reggel és este szokott enni.
2020. márc. 29. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!