Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehet megnézni azt,...

Hogyan lehet megnézni azt, hogy mekkora lesz a kutya?

Figyelt kérdés
Azt halottam hogy a mancsai méretéből ez igaz? Vannak hasonló "praktikák" erre?

2020. márc. 31. 08:59
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos méretet nem lehet mondani, max akkor ha fajtatiszta (akkor minden őse fel van jegyezve, a magasságukból ki lehet saccolni)


Ha nagy a mancsa, akkor nagy/közepes testű lesz, igen, a kiskutya majd csak később éri utol :D

2020. márc. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen ismerősöm argentin dogjának kölyöknek kicsi kezei voltak, mégis nagyra nőtt. Egy rokonomnak meg óriás mancsú kaukázusi keverékje volt, mégse lett túl nagy kutya, csak nagylábon él.
2020. márc. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

De van egy képlet, amivel egész jól meg lehet saccolni a súlyát:

23,4x(2,2xkg/állat kora hetekben számolva)

2020. márc. 31. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csivava keverékemnek méretéhez képest hatalmas mancsai voltak kölyökként és most is. Azt hittük lesz 5-6kg. Most lesz egy éves és csupán 3kg. Testalkat függő is. Vannak nagy mancsú, alacsony típusú kutyák is.


8 hetes kiskutya kb 5x akkora lesz felnőttként.

2020. márc. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

3. válaszadó nem tudom honnan szerezted ezt a képletet,de nem jó :D


Én kölyök kutyámra 31 kg jön ki, ami kizárt.


Mivel a fajtastandard kanoknál 16-18 kg határozza meg, törzskönyves kutya, felmenők között mindenki 20 kg alatti!!


Másik kutyámnál 12 kg jött ki,emlékeztem hány kg volt 4 hónaposan. Ő jelenleg felnőtt és 5,6 kg


Szóval nem tudom honnan szedted ezt.

2020. márc. 31. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, a mancsa méretéből.
2020. ápr. 1. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!