Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ezekbe az alaszkai malamutokba...

Ezekbe az alaszkai malamutokba milyen fajtát szoktak belekeverni? Vidi alább.

Figyelt kérdés

Úgy tudom az ilyen alaszkai malamutok vagy szingapúri, vagy fülöp-szigeteki, vagy thai keresztezések eredményei. Mely országból jöhetnek pontosan?


[link]


Hetente háromszor négy-öt kilométert lehet ilyen óriási méretű ebekkel kocogni? (Nem futni.)



2020. márc. 31. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
napi 10 sem fog ki rajta szerintem. Lehet ilyen célzattal tenyésztik, vagy ilyen a genetikája így sikerült. Mondjuk a hölgy sem tűnik valami hatalmas temetűnek.
2020. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Ő szerintem tipikusan indokínai 1.50-es hölgyemény. :)


Akkor (hiába ilyen kolosszálisan nagy mackók) nem lesz gond velük heti háromszor négy km?

2020. márc. 31. 19:55
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
merem állítani hogy elég sem lesz neki, de szerintem Európában és baráti áron ilyen kutyát nem kapsz.
2020. márc. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
84%
Egy ilyen kutya nem heti 2,3szor 5km kocogást igényel,hanem naponta minimum 10 km-t!
2020. márc. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De ő nem fajtatiszta malamut. Ezt ne hagyjátok figyelmem kívül. :)
2020. márc. 31. 21:20
 6/11 A kérdező kommentje:

Az, hogy Európában, az egyáltalán nem jelent gondot!


Hiszen ezért írtam dél-kínai államokat. :)


(Mennyire lehet drága az a drága?)

2020. márc. 31. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Fél millió ft-tól a csillagos ég.
2020. márc. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Huhh... Csak azért, mert kereszteztek egy malamutot egy (mondja már meg valaki, hogy) mivel?


Fél millió (tól)? (Nyilván ottani pénznemben.)

2020. márc. 31. 22:35
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem újfunlandi-malamut😁
2020. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én annyit találtam róluk, hogy tibeti masztiffal és pireneusi hegyikutyával szokták keresztezni, hogy méretnövekedést érjenek el.

Így a kb. 40kg-os malamutból lesz egy kb. 50kg-os mix, a marmagasságuk is csupán néhány centivel lesz nagyobb a fajtatiszta malamuténál. A szőrük hossza megváltozik, nagyobb lesz, kissé szálasabb, ezért tűnnek olyan nagynak.

Cserébe beteges "fajtának" írják le, mint ahogy az összes hirtelen méretnövekedést elérni akaró fajtánál így van.


Szóval szerint jobban jársz mind anyagilag, mind egészségügyileg egy "sima" malamuttal. +10kg és 3-4cm nem ér meg ennyit...

2020. ápr. 1. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!