Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Egy 4 hónapos máltai selyemkut...

Egy 4 hónapos máltai selyemkutyának hányszor adhatok enni?

Figyelt kérdés
Fiú kutyus. Ma már 1x adtam neki enni de anya azt mondja hogy ne etessem túl és nem tudom hogy hány óránként adhatok neki és hogy mennyit.

2020. ápr. 1. 13:34
 1/5 anonim ***** válasza:
3x
2020. ápr. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Ha nem szaporítótól vetted volna,a tenyésztő elmondta volna😑😶
2020. ápr. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

6 hós korig 4x, 1 éves korig 3x 1 éves kor után 2x.

Sokak szerint inkább 3-2-1x, de szerintem a napi 1 etetés megterhelő a szervezetüknek, bár hozzászoktatható.

Hogy mennyit, attól függ mivel eteted. Ha kutyaeledellel, azon rajta van az etetési útmutató. Nézd meg, hogy egy 4 hós xkg VAGY xFELNŐTTKORI súly szerint mennyi a NAPI adag és azt oszd szét a nap folyamán az etetések számával. Nézd meg mit ír, mert volt már itt alultáplált vizsla, mert a jelenlegi súlynak nézte a felnőttkorit, meg túltáplált pincsi, mert a napi adagot adta 3x neki, nem pedig elosztva!

2020. ápr. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

4 hónapos kölyök kutyám napi 2x kap.


Ennyiszer bőven elég.


Másik kutyám 3 hónaposan nem volt hajlandó 3x enni, ő magát állította át 2-re :D


Egy éves korig érdemes tartani a napi 2-őt,de ugye az adag kajáját 2 részre osztva!

2020. ápr. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem változó 4 hónapos kutyám 4x eszik, többet mint amitt a dobozra írnak./ egészséges nem férges/
2020. jún. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!