Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kistestű kutyák miért...

A kistestű kutyák miért agresszívak? Az utcán bokán akart harapni egy kutya csak úgy a semmiből. A gazdája visszahúzta időben, a kutya szerencséjére. Máskor is észrevettem hogy sokkal hangosabbak a kistermetűek.

Figyelt kérdés
2020. ápr. 1. 14:02
 1/4 anonim ***** válasza:
86%

A gazdájuk nem neveli, mert kicsi és cuki. Ha barom módjára viselkedik akkor is röhög meg adja a pozitív megerősítést.


Amúgy a kistestű kutyák is kutyák. Találkoztam már pomerániaival aki BH II-es vizsgás.


Csak ugye az ember inkább tartja plüssnek mint kutyának

2020. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
80%
Mint az 1-es írja, a legtöbben lakásban "gyerekpótlónak" tartják az ilyent, és nincsenek nagyon tisztában azzal, hogyan kell nevelni egy kutyát. :(
2020. ápr. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Azok agresszívak, akiket nem nevelnek, vagy akik mentettek és még rehabilitáció alatt állnak. A kettőt úgy tudod megkülönböztetni, hogy az előbbinél a gazda ráhagyja a kutyára a viselkedést, az utóbbinál meg próbálja fegyelmezni, lefogja, eltereli a figyelmét.
2020. ápr. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
80%

Ilyen velem is volt, engem rendesen bokán harapott, papucsban voltam szóval simán belém állt a foga, fogtam leszedtem a bokámról,elkezdte volna támadni a kezem, fogtam beledobtam a kukába(más ötlet nem volt, elengedem megharap, ha fogom még a kezem kapja meg,közben véreztem), jött a gazdája meg a gazda csávója, a csávó még elkezdett volna keménykedni meg anyázódni a távolból, mondjuk miután felegyenesedtem és közelebb léptem,majd megmondtam hogy őt is beleb@aszom a kukába ha meglátom a korcsot szájkosár/póráz nélkül, utána bekussolt mind a kettő, tipikus suttyó pár.


Egyébként én annyit nem értek hogy mi a fenéért nem lehet a kutyát megnevelni?

De tételezzük fel nem lehet mert idegi baja van és agresszív, miért nem lehet rá szájkosarat tenni, vagy csak távol tartani az emberektől?

Most ha ez a kis démon teszem azt nem engem,hanem egy 5-éves gyereket harap meg, simán átharapja a bokáját, vagy benne az ínszalagot...

2020. ápr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!