Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel védjem a kutyám szunyog...

Mivel védjem a kutyám szunyog ellen?

Figyelt kérdés

Mivel tudom védeni a kutyám szivfereg/szúnyog ellen ?

Tudom vannak a szakon at beveheto tablettak nexgard stbstb de annyi rosszat hallani rola hogy nem merem.... cseppek nagy resze nem ved szunyog ellen es amugyis attol vakarozik.

Mivel vedjem? Feltem mert a nagy kutyan szivferegbe halt meg es a kicsit meg akarom ettol menteni



2020. ápr. 1. 16:47
 1/8 A kérdező kommentje:
Szajon *
2020. ápr. 1. 16:48
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Nexgard vagy Milbemax. Más biztos megoldás nincs rá!

Egyébként egy 8 éve jelen lévő dolog a szívférgesség itthon. 8 évvel ezelőtt is voltak már ellene készítmények...

2020. ápr. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
oké csak sok video/hír van rola hogy epilepsziát okozott meg vesebetegséget ez a készítmény..és félek.
2020. ápr. 1. 18:48
 4/8 anonim ***** válasza:

Én sosem hallottam ezt a nexgardról :o


De tényleg nincs más ilyen készítmény az említetteken kívül. Szóval vagy ennek, vagy annak a rizikója/kényelmetlensége.

2020. ápr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A Milbemax egy olyan féreghajtó, ami öli a szúnyoglárvákat is. havonta kell beadni szúnyogszezonban.

Csak a Bravecto és a többi tabletta formájú kullancsirtóknak van rossz híre.

2020. ápr. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az elozo kutyamnak Bravecto okozott veseleallast, amitol meghalt. A mostani kutyamnal Nexgardot hasznalunk, eves vesekontroll mellett es semmilyen valtozas nincs a gyogyszer elotti es a mostani ertekei kozott.


Mielott kapsz Nexgardot meg kell csinalni egy szivfergesseget kimutato knott tesztet. Plusz elonye a nexgardnak, hogy szunyog mellett jo kullancsra, bolhakra, parazitara, orso es fonalfergekre igy a negyed evente torteni fereghajtas mellett csak galandferegre kell kiegeszito keszitmenyt adni.

2020. ápr. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen szivfereg teszt megvolt. Nexgard melle mariatovis kapszula/por/olaj kell es az rendbe tartja a majat,veset
2020. ápr. 4. 18:29
 8/8 anonim ***** válasza:
A sima Nexgard kevés. Nexgard Spectra kell
2020. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!