Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Fülgyulladásra Surolan fülcsep...

Fülgyulladásra Surolan fülcsepp mennyire jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én vagyok az a kérdező aki kb.egy hete kirakta ezt a kérdést.


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__10386689-kut..



Nos,mint írtam megprobáltam meggyőzni valahogy anyámat hogy a kutyámat kocsiba rakva elvigyük városba egy állatorvosi rendelőbe.


Ebbe még mindig nem volt hajlandó belemenni de a körzeti állatorvos hozott Surolant.


Surolannal azt írják hogy perforált fül dob mellett nem alkalmazható és emiatt nem merek belecsepegtetni a fülébe mert az körzeti doki nem nézte meg a kutya fülét csak ideadta a cseppet.


Szerintetek próbáljam meg még mindig győzködni anyámat hogy vigyük el városba vagy csepegtessek a fülébe Surolant??


De ez már nagyon idegesít hogy nemtudok semmit sem tenni csupán csak annyit hogy győzködöm anyámat hogy vigyük egy városba.



2020. ápr. 1. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindenféle fülcseppet kitisztított fülbe kell cseppenteni.

Tehát vegyél fültisztítót. Használd, ahogy rá van írva. Utána napi 2x 3-5 csepp a fülébe. Kicsi a lahetősége, hogy lyukas a dobhártyája.

2020. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszi a választ
2020. ápr. 2. 02:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként csak az állatorvos tudja megmondani hogy a dobhártya sérült? Vagy pedig ennek egy jellemző tünete ami nagyon erősen arra utal hogy sérült?
2020. ápr. 2. 02:52
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor látni, hogy sérült, ha megfelelő eszközzel belenéznek a fülbe.
2020. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. ápr. 2. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!