Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan találjam meg a kutyámba...

Hogyan találjam meg a kutyámban a kullancsot?

Figyelt kérdés

4,5 hónapos kiskutyámban találtam egy kullancsot, ami már kissé megszívta magát. Hatalmas nagy teli bundája van, és mikor ki akartam szedni a kutya leugrott és elvesztettem, hogy hol van.

Én és a nővérem 1 órán keresztül kérestük, de nem találtuk. Alig lehetett látni a bőrét a bundájától. Majd utána hajszritoval próbáltuk szét húzni a bundát, de így sem lett meg a kullancs.

Mit tegyek? Nem esik az ki magától gondolom. De nem találjuk sehol és a kutya már a közelünkben sem jön. Menekül, mert nem tud sokáig egy helyben maradni.



2020. ápr. 1. 17:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél kullancs írtót, eleve 3 havonta érdemes kezelni külső élősködők ellen.
2020. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van benne Advantix, de a kullancs benne van.
2020. ápr. 1. 18:00
 3/6 A kérdező kommentje:
Vagyis csepegtettünk rá, de ezek szerint nem sokat hatt...
2020. ápr. 1. 18:00
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha be van csepegtetve, akkor majd kidobja magából.
2020. ápr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor ne kurkászd, hanem simogasd azon a területen jól beletúrva a bundájába. Úgy megfogod érezni.
2020. ápr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
31%

Next guard spectrat egyen!


Azonnal kend at frissen facsart citromle es viz elegyevel . Az eluzi a kullancsot

2020. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!