Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » FCCI törzskönyv? Hol tudok a...

FCCI törzskönyv? Hol tudok a tenyésztőknek utána nézni?

Figyelt kérdés
Hol tudok utána nézni az FCCI-ben bejegyzett tenyésztőknek? Nincs erre hivatalos oldal? Vettem egy tenyésztőtől egy kiskutyát és FCCI törzskönyvet kaptam hozzá. Próbáltam a szám alapján utána keresni, de nem jártam sikerrel. Kezdem azt hinni, hogy nem igazi a törzskönyv és hát.. át lettem verve. Egyáltalán hivatalos törzskönyv ez is?

2020. ápr. 2. 19:43
 1/7 anonim ***** válasza:
83%

A fajtáknak van fajtaklubjuk. Ott általában fel van sorolva a klubban résztvevő tagok sora.

Amúgy nálunk FCI törzskönyv van.

2020. ápr. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Itt tudsz rákeresni a kennel nevére:

[link]


Ékezetek nélkül írd be és a "The name includes" gombra kattints, így nem pontos egyezést keres.

2020. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Nem kötekedni akarok, de a tenyésztőnek álatában vásárlás előtt érdemes utánanézni, ha már százezreket hagyunk nála....
2020. ápr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Meg amúgy is, gondolom valamiért az ő kutyái fogtak meg, tetszik a munkája stb. Azért mjd írd meg mi lett :)
2020. ápr. 3. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Az FCCI egy osztrák kinológiai szervezet, semmi köze az FCI-hez. Főleg német nyelvterületen működnek, magyarországon nincsenek szerezeteik és versenyik, az fci pedig nem ismeri el. Ettől még a tk persze pannyira hivatalos mint bármelyik másik kenelkkub törzskönyve.
2020. ápr. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos úgy néz ki, hogy sikerült beleszaladnunk egy áltenyésztőbe, aki bár ad törzskönyvet, de abban hamis/módosított adatok szerepelnek.. Egyelőre folyamatban van a dolog, hogy biztosat tudjunk.
2020. ápr. 7. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:
"""áltenyésztő"""=papíros szaporító (:
2020. ápr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!