Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Beteg a kutyám?

Beteg a kutyám?

Figyelt kérdés

Most 1 hete műtötték, ivartalanították a lány kutyámat. Eddig semmi baja nem volt viszont mostmár harmadik napja megy a hasa, illetve naponta többször hányt, csak savat tele fűvel, de azt mindig eszi akárhányszor sétálni megyünk vagy akár csak a kertben is. Nemhiszem hogy egyfolytába égne a gyomra, naphosszat tudná enni, de ezt se tudom miért csinálja.

Kapott már széntablettát, háztartási kekszet is adok neki, illetve csak főtt rizst kap vacsorára. Valakinek van ötlete hogy mitől lehet? Ugye nincs köze a műtéthez? Egyenlőre még az állatorvost nem tudtam elintézni, senki nem rendel a környéken..



2020. ápr. 3. 00:36
 1/5 anonim válasza:
78%
szerintem vidd el a dokihoz és megmondja.
2020. ápr. 3. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem szabadna köze legyen a műtéthez.

Mihamarabb vidd orvoshoz, valószínűleg össze szedett valamit a fűből, ne engedd, hogy egye,csak idő kérdése, hogy mikor szed össze akármilyen bacit, vírust, fertőzést. ÉTVÁGYA milyen? Vizet iszik?

2020. ápr. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Folyamatosan enne, természetesen most nem fog.. Inni nem nagyon iszik, de a betegség előtt se nagyon ivott.. Láza nincs, jó kedélyű, játszik más kutyákkal velünk. Ezen kívül aemmi baja, pont ezért aggasztó, nem tudom mi lehet vele..
2020. ápr. 3. 06:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Antibiotikumtól nem lehet?
2020. ápr. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha tul sargas a kakija,akkor van belgyulladasa es egyik jele,h nem iszik. Drasztikusan csokkentsd a zsirt az etelben.
2020. ápr. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!