Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vannak most is működő drótszőr...

Vannak most is működő drótszőrű német vizsla kennelek?

Figyelt kérdés
Ha vannak kérlek írjatok.

2020. ápr. 4. 00:51
 1/5 anonim ***** válasza:
2020. ápr. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam hogy még működő kennel mert néztem egy régi kérdést ahova kb 10 kennelt belinkeltek de mostmár egyiknek sincs se honlapja se fb oldala tehát gondolom megszűnt. Ha pedig nem érted a kérdést akkor ne szólj hozzá.
2020. ápr. 4. 15:05
 3/5 anonim ***** válasza:
20%

A kérdést tökéletesen értem.

Azt azonban nem tudhatom, hogy te mire gondolsz, mikor a kérdést kiírod - mert mint látjuk, egészen másra.

Mondjuk az még mindig nem világos, hogy ha egyszerűen csak működő kennelt keresel, akkor miért nem a guglit használod, hanem egy régi kérdésre kapott válaszokat.

Vagy, ha arra vagy kíváncsi, hogy konkrétan a régi kérdés alatt szereplők működnek-e még, akkor miért nem azt kérdezed meg.

Mondjuk nyilván nő vagy, tán még szőke is, így nem is érted, miről beszélek...

2020. ápr. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én azt tudom tanácsolni, hogy írjál rá valamelyik vadásztársaságra. Ők biztosan tudnak segíteni.

2020. ápr. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A helyedben mondjuk a vadászapro.hu, vadaszmester.hu , nimrod.hu vadászkutya részlegében szűrnék rá. Ott kennelek is hirdetnek
2020. ápr. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!