Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vegyünk golden retrievert?

Honnan vegyünk golden retrievert?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy golden retrievert kiállításra. Melyik kennel kutyái szerepelnek kiállításokon a legjobban? Azért jó lenne, ha nem csak szép, de okos is. Nyilván a kutyaovi, kutyasuli alap.

2020. ápr. 4. 08:28
 1/5 Xdxdxlollollol válasza:
92%
Szia! Mi a Erdőskerti Golden Retriever Kennel-ből vettünk kutyust és én nagyon tudom ajánlani! Gyönyörű kutyáik vannak és persze ami a fontos hogy egészségesek! Az "okossága" az csak is a tanuláson múlik, de ha kutyaovi, suli lesz akkor nem lesz gond! :)
2020. ápr. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2020. ápr. 4. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a helyedben biztos innen hoznék el egy kutyát! Szerintem gondold meg az örökbefogadást! [link]
2020. ápr. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 innen már fogadtunk örökbe egy "kezelhetetlen" labradort, akit mindenki vissza vitt, de nálunk egy tündéri családi kutyus vált belőle. Most mindenképpen 8 hetes kisgoldit szeretnénk.
2020. ápr. 26. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Rendben, természetesen megértem, hogy már egy kölyökkutyát is szeretnétek, hiszen nincs annál édesebb, mint végignézni ahogy felnő. Örülök, hogy már fogadtatok örökbe, látom megérte :)
2020. ápr. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!